Park Hotell on Viljandi ainus tärnihotell

14.06.2019

Park Hotell Viljandi

Eesti Hotellide ja Restoranide Liit omistas Park Hotell Viljandile neljatärnistaatuse järgmiseks viieks aastaks. Väärika ajalooga Viljandi vanalinna hoones avati hotell 2018. aasta juulis.

„Eestis kehtib hotellidele Euroopa tärnisüsteem ning järjest rohkem Eesti hotelle esitavad taotlusi tärnide saamiseks. Klientidel on ööbimiskoha valikut lihtsam teha, kui võivad olla kindlad, et teenus vastab ootustele,“ ütles Eesti Hotellide ja Restoranide Liidu tegevjuht Marika Liivamägi.

 

Hotellijuhi Kristjan Saare sõnul on tärnid hotellile tunnustuseks, et saavutatud on kõrged kvaliteedistandardid.

 

Viljandis kolme pargi kohtumiskohas asuv Park Hotell oli enne põhjalikku renoveerimist omanike Olaf Hermani ja Kaupo Kolsari silmis suure töömahuga projekt, mida tehti südamega ja kiirustamata. Maja avati pärast kaks aastat kestnud renoveerimist ja pea 100 aastase pausi järel taas hotellina.

 

Ajalooline hotellihoone on neljakorruseline. Selle südames asub kõrge siseaatrium, mis on vaatamisväärsus omaette – sildadega ühendatud kaks maja tiiba loovad omapärase ruumilahenduse. Esimesel korrusel tegutseb stiilne ja valgusküllane restoran Ormisson ja kohvik pakuvad maitsenaudinguid kvaliteetsest toorainest. Hotellis on 37 numbrituba ja avar seminariruum.

 

Park Hotell Viljandi 4* asub Viljandi vanalinnas aadressil Johan Laidoneri plats 8. Eestis haldab hotellide ametlikku tärnisüsteemi Eesti Hotellide ja Restoranide Liit. Tärnisüsteem põhineb Euroopas käivitatud Hotelstars Unioni poolt välja töötatud ühtsel Euroopa tärnisüsteemil.