Arno Kütt ja Anneli Ohvril inspireerivad maailma minema

15.02.2018

23. veebruaril kell 19:00 toimub Wimkas (Viljandi Kultuuriakadeemia Vilma majas) järjekorras teine Inspiratsiooniõhtu. Talk-show vormis räägivad oma kogemusest Eestist maailma minemisel pakiroboteid tootva Cleveron AS kaasasutaja Arno Kütt ning selleaastase maailmakoristus kampaania World CleanUp Day üks eestvedajatest Anneli Ohvril.

Järjekorras juba teise Inspiratsiooniürituse seekordseks teemaks on “Ettevõtlikuna maailma”. Vahetul inspiratsiooniõhtul saavad osalejad Arno Küti ja Anneli Ohvrili vahendusel kuulda, kuidas maailma tasemel ettevõtted ja projektid on sündinud ning kuidas toimub niivõrd mastaapsete ettevõtmiste arendamine ja juhtimine. Mõnus vestlusring toimub talkshow vormis ning lisaks ettevõtlikkusele räägitakse esinejatega ka muudest huvitavatest ja isegi lõbusatest teemadest. Inspiratsiooniõhtule on oodatud kõik avatud meelega inimesed.

Ürituse moderaatori ja projektijuhi Rode Luhaääre sõnul on mõlemad esinejad lisaks väljapaistvatele saavutustele ka toredad inimesed. “Usun, et osalejatele on see hea võimalus niivõrd suurepäraste inimestega tuttavaks saada. Arvan, et huvitav on kuulda, milline on selliste inimeste igapäev, harjumused ja mõtted” lisas ta. Üritusele saab registreeruda www.inspiratsioon.eu keskkonnas. Antud veebilehel leidub ka rohkem infot kogu Viljandi inspiratsiooni liikumise kohta.

JCI Viljandimaa Presidendi Arti Küti sõnul on inspiratsiooniürituste missiooniks on luua keskkond ja tekitada indu, et heade inimeste ja heade mõtete koosmõjul tekiks veelgi ägedamaid ettevõtmisi. "Viljandis on väga asjalik kogukond, tänu millele on sündinud väga suurepäraseid asju." Näitena tõi ta ka esimesel Inspiratsiooniüritusel 3.veebruaril üles astunud Kris Süldi ja VLND.

Viljandi Inspiratsiooniürituste sarja on ellu kutsunud ülemaailmse noorte organisatsiooni JCI Viljandimaa koda. JCI Viljandimaa, mis kuulub rahvusvahelisse vabatahtlikke võrgustikku JCI (Junior Chamber International), mis koondab ülemaailmselt ligi 200 000 ettevõtlikku noort. Tuntumad üritused, mis JCI eestvedamisel Eestis igal aastal aset leiavad on Rat Race, Jõulupuu, Silmapaistva noore eestlase valimine ja mitmedki muud positiivseid muutusi loovad üritused. Aastal 2019 korraldab JCI Estonia maailma kongressi, millest võtavad osa rekordilised 5000 osalejat rohkem kui 117 riigist üle terve maailma.

Madis Kirsman
www.inspiratsioon.eu
korraldusmeeskond
madis.kirsman@gmail.com
+372 555 94 125