Events

Search
Category
Start date
End date
LASTE TEISIPÄEVAD PÄRIMUSMUUSIKA AIDAS
Pärimusmuusika Ait
19. February 2019 kell 11:00
EV 101/ Eesti Vabariigi aastapäeva tähistamine
erinevates kohtades
24. February 2019 kell 10:00
Ben on tagasi (Ben is Back)
Forum Cinemas Centrum
19. February 2019 kell 14:30

Today

Today

Kunstnik Margus Bambergi juubelinäitus "Kribamised" Viljandi Linnaraamatukogus Viljandi Linnaraamatukogu 19. February 2019
"Muinaslugu pildis" Valdo Ots Sakala Keskus 19. February 2019
Taavi Purtsaku droonifoto näitus "Tiivad" Viljandi Kutseõppekeskus 19. February 2019
Viljandi aasta foto näitus Viljandi linnagalerii 19. February 2019
Kaupo Leoni joonistused Karksi-Nuia Kultuurikeskus 19. February 2019
Näitus „Viljandi Jakobsoni Kool 110“ Viljandi muuseum 19. February 2019
Viljandimaa koolidevahelised võistlused rahvastepallis Viljandi Spordihoone 19. February 2019 kell 09:30
LASTE TEISIPÄEVAD PÄRIMUSMUUSIKA AIDAS Pärimusmuusika Ait 19. February 2019 kell 11:00
LÕUNANE NIDRA JOOGA SpiritHUB Viljandi 19. February 2019 kell 12:00
LEGO film 2 (The Lego Movie 2: The Second Part) Forum Cinemas Centrum 19. February 2019 kell 12:15
Ootamatu sõprus (The Upside) Forum Cinemas Centrum 19. February 2019 kell 12:20
Ben on tagasi (Ben is Back) Forum Cinemas Centrum 19. February 2019 kell 14:30
Alita: Sõjaingel (Alita: Battle Angel) Forum Cinemas Centrum 19. February 2019 kell 14:55
Koera kodutee (A Dog's Way Home) Forum Cinemas Centrum 19. February 2019 kell 16:50
Klassikokkutulek 3: Ristiisad (Klassikokkutulek 3) Forum Cinemas Centrum 19. February 2019 kell 17:30
OSHO Nadabrahma Ümisemise Meditatsioon SpiritHUB Viljandi 19. February 2019 kell 18:30
Surmkindlad asjad siin elus Ugala teater 19. February 2019 kell 19:00
Palju õnne surmapäevaks 2 (Happy Death Day 2U) Forum Cinemas Centrum 19. February 2019 kell 19:00
Klassikokkutulek 3: Ristiisad (Klassikokkutulek 3) Forum Cinemas Centrum 19. February 2019 kell 19:40
Alita: Sõjaingel (Alita: Battle Angel) Forum Cinemas Centrum 19. February 2019 kell 21:15
Ootamatu sõprus (The Upside) Forum Cinemas Centrum 19. February 2019 kell 21:45

Tomorrow

Tomorrow

Tuul kuu pealt Ugala teater 20. February 2019 kell 11:00
Klassikokkutulek 3: Ristiisad (Klassikokkutulek 3) Forum Cinemas Centrum 20. February 2019 kell 12:20
Asepresident (Vice) Forum Cinemas Centrum 20. February 2019 kell 12:35
LEGO film 2 (The Lego Movie 2: The Second Part) Forum Cinemas Centrum 20. February 2019 kell 14:40
Roheline raamat (Green Book) Forum Cinemas Centrum 20. February 2019 kell 15:20
Alita: Sõjaingel (Alita: Battle Angel) Forum Cinemas Centrum 20. February 2019 kell 17:10
Klassikokkutulek 3: Ristiisad (Klassikokkutulek 3) Forum Cinemas Centrum 20. February 2019 kell 18:10
Eesti meistrivõistlused käsipallis 1.liiga Viljandi spordihoone 20. February 2019 kell 19:00
Tõde ja õigus (Tõde ja õigus) Forum Cinemas Centrum 20. February 2019 kell 20:00
Tõde ja õigus (Tõde ja õigus) Forum Cinemas Centrum 20. February 2019 kell 20:15

More events

More events

Pisipõnni pooltund Viljandi Linnaraamatukogus Viljandi Linnaraamatukogu 21. February 2019 kell 11:00
Tõde ja õigus (Tõde ja õigus) Forum Cinemas Centrum 21. February 2019 kell 12:00
Klassikokkutulek 3: Ristiisad (Klassikokkutulek 3) Forum Cinemas Centrum 21. February 2019 kell 12:20
Tõde ja õigus (Tõde ja õigus) Forum Cinemas Centrum 21. February 2019 kell 14:30
Alita: Sõjaingel (Alita: Battle Angel) Forum Cinemas Centrum 21. February 2019 kell 15:20
Tõde ja õigus (Tõde ja õigus) Forum Cinemas Centrum 21. February 2019 kell 17:50
Püha Agatha (St. Agatha) Forum Cinemas Centrum 21. February 2019 kell 18:00
JOOGAKURSUS: TASE 1 SpiritHUB Viljandi 21. February 2019 kell 18:30
Vanaema ja Issand Jumal Ugala teater 21. February 2019 kell 19:00
Tõde ja õigus (Tõde ja õigus) Forum Cinemas Centrum 21. February 2019 kell 20:10
Tõde ja õigus (Tõde ja õigus) Forum Cinemas Centrum 21. February 2019 kell 21:15
EKSL koolidevahelised võistlused saalijalgpallis Viljandi Spordihoone 22. February 2019 kell 09:30
Tõde ja õigus (Tõde ja õigus) Forum Cinemas Centrum 22. February 2019 kell 11:30
Tõde ja õigus (Tõde ja õigus) Forum Cinemas Centrum 22. February 2019 kell 14:50
Tõde ja õigus (Tõde ja õigus) Forum Cinemas Centrum 22. February 2019 kell 18:10
Tantsumaja: Meelika Hainsoo Pärimusmuusika Ait 22. February 2019 kell 19:00
''NELI AKORDI'' / Ott Lepland ja Jaagup Kreem Pärimusmuusika Ait 22. February 2019 kell 19:00
Emadepäev Ugala teater 22. February 2019 kell 19:00
Tõde ja õigus (Tõde ja õigus) Forum Cinemas Centrum 22. February 2019 kell 21:30
Noorte saalijalgpalliturniir "Tulevik Cup" Viljandi spordihoone 23. February 2019 kell 10:00