Kaks kohviringi ümber Soomaa on ROHELISE JÕEMAA KOOSTÖÖKOGU piirkonna ettevõtteid ja organisatsioone tutvustav kohvikutepäev. Ürituse eesmärgiks on piirkonnas pakutavate teenuste, tegevuste ja toodete tutvustamine ning omavahelise koostöö aktiivsemaks muutmine, et pakkuda külalistele mõnusat ajaveetmist heas seltskonnas.

Rohelise Jõemaa Koostöökogu on piirkonna arendusorganisatsioon, mis tegutseb Raplamaa, Pärnumaa ja Viljandimaa kuue erineva valla territooriumil.

Juba kaheksandat korda ootavad kohvikud külalisi, et tutvustada oma tegevust, pakkuda enda poolt toodetavaid tooteid ning üllatada külalisi erinevate hõrgutistega. Sel aastal toimub Kaks kohviringi ümber Soomaa pühapäeval, 9. aprillil. Samal päeval on kiriku kalendri järgi ülestõusmispühade 1. püha, lootuse ja headuse päev. Kutsume külalisi osa saama Soomaa piirkonna looduse ilust, külalislahkusest ning hõrkudest maitseelamustest. Tähistame koos kevade saabumist ning avame kohvikute hooaja.

Osalejatega saad tutvuda siin ning vali välja oma lemmikud, keda soovid külastada.

Tule, võta oma perekond ja sõbrad kaasa ning veeda oma pühapäev meiega ning uudista, mida huvitavat ja saad kogeda Soomaa piirkonnas.

Kaks kohviringi ümber Soomaa üritust korraldatakse LEADER toetusega.