Культурная программа

Слова поиска
Категория
Дата начала
Конечная дата

Результаты поиска

Больше событий

Eesti noorte meistrivõistlused käsipallis Viljandi spordihoone 23. февраля 2020 время 10:00
Maskeeritud spioonid (Spies in Disguise) Forum Cinemas Centrum 23. февраля 2020 время 10:45
Sipsik (Sipsik) Forum Cinemas Centrum 23. февраля 2020 время 11:30
źongleerimise ja akrobaatika tunnid täiskasvanutele ja vanemale koolieale koolituba 23. февраля 2020 время 12:00
Sipsik (Sipsik) Forum Cinemas Centrum 23. февраля 2020 время 13:00
Talve (Talve) Forum Cinemas Centrum 23. февраля 2020 время 13:20
Siil Sonic (Sonic the Hedgehog) Forum Cinemas Centrum 23. февраля 2020 время 14:50
Sipsik (Sipsik) Forum Cinemas Centrum 23. февраля 2020 время 15:30
Bolšoi ballett: Luikede järv (Bolshoi ballet: Swan Lake) Forum Cinemas Centrum 23. февраля 2020 время 17:00
Talve (Talve) Forum Cinemas Centrum 23. февраля 2020 время 17:20
Talve (Talve) Forum Cinemas Centrum 23. февраля 2020 время 19:30
Džentelmenid (The Gentlemen) Forum Cinemas Centrum 23. февраля 2020 время 20:20
Harley Quinn: Röövlinnud (Harley Quinn: Birds of Prey) Forum Cinemas Centrum 23. февраля 2020 время 21:40
EV 102/ Eesti Vabariigi 102. aastapäeva tähistamine erinevates kohtades 24. февраля 2020 время 10:45
Sipsik (Sipsik) Forum Cinemas Centrum 24. февраля 2020 время 11:20
Doktor Dolittle (Dolittle) Forum Cinemas Centrum 24. февраля 2020 время 11:50
Eesti Vabariik 102 Karksi-Nuias Karksi-Nuia Kultuurikeskus 24. февраля 2020 время 12:00
Talve (Talve) Forum Cinemas Centrum 24. февраля 2020 время 13:10
Sipsik (Sipsik) Forum Cinemas Centrum 24. февраля 2020 время 14:10
Sipsik (Sipsik) Forum Cinemas Centrum 24. февраля 2020 время 15:20
Siil Sonic (Sonic the Hedgehog) Forum Cinemas Centrum 24. февраля 2020 время 16:00
Talve (Talve) Forum Cinemas Centrum 24. февраля 2020 время 17:10
Fantaasiasaar (Fantasy Island) Forum Cinemas Centrum 24. февраля 2020 время 18:15
Talve (Talve) Forum Cinemas Centrum 24. февраля 2020 время 19:20
Star Wars: Skywalkeri tõus (Star Wars: The Rise of Skywalker) Forum Cinemas Centrum 24. февраля 2020 время 20:45
Pahad poisid kogu eluks (Bad Boys for Life) Forum Cinemas Centrum 24. февраля 2020 время 21:30
Väikekandle meisterdamine. Korraldaja: MTÜ Eesti Pärimusmuusika Keskuse August Pulsti Õpistu Viljandi Kultuuriakadeemia Vilma maja 25. февраля 2020 время 10:00
Koolivaheaja meisterdamine Viljandi Linnaraamatukogus Viljandi Linnaraamatukogu 25. февраля 2020 время 11:00
Laste loovustuba: kuidas saada raamatukunstnikuks? Karksi-Nuia Raamatukogu 25. февраля 2020 время 11:00
tsirkuseteemaline keskpäevalaager koolituba 25. февраля 2020 время 12:00
Sipsik (Sipsik) Forum Cinemas Centrum 25. февраля 2020 время 12:15
Sipsik (Sipsik) Forum Cinemas Centrum 25. февраля 2020 время 12:20
Sipsik (Sipsik) Forum Cinemas Centrum 25. февраля 2020 время 14:00
Talve (Talve) Forum Cinemas Centrum 25. февраля 2020 время 14:30
Sipsik (Sipsik) Forum Cinemas Centrum 25. февраля 2020 время 15:50
Siil Sonic (Sonic the Hedgehog) Forum Cinemas Centrum 25. февраля 2020 время 16:40
Vinge vastlapäev Karksi-Nuia Kultuurikeskus 25. февраля 2020 время 17:00
Sipsik (Sipsik) Forum Cinemas Centrum 25. февраля 2020 время 17:40
Brahms: poiss 2 (Brahms: The Boy II) Forum Cinemas Centrum 25. февраля 2020 время 19:00
Talve (Talve) Forum Cinemas Centrum 25. февраля 2020 время 19:30
Harley Quinn: Röövlinnud (Harley Quinn: Birds of Prey) Forum Cinemas Centrum 25. февраля 2020 время 21:00
Talve (Talve) Forum Cinemas Centrum 25. февраля 2020 время 21:40
Koolivaheaja meisterdamine Viljandi Linnaraamatukogus Viljandi Linnaraamatukogu 26. февраля 2020 время 11:00
Laste meisterdamistuba: isetehtud unenäopüüdja Karksi-Nuia Raamatukogu 26. февраля 2020 время 11:00
Sipsik (Sipsik) Forum Cinemas Centrum 26. февраля 2020 время 11:50
Lumepatrull (Arctic Dogs) Forum Cinemas Centrum 26. февраля 2020 время 12:00
tsirkuseteemaline keskpäevalaager koolituba 26. февраля 2020 время 12:00
Talve (Talve) Forum Cinemas Centrum 26. февраля 2020 время 13:40
Siil Sonic (Sonic the Hedgehog) Forum Cinemas Centrum 26. февраля 2020 время 14:10
Sipsik (Sipsik) Forum Cinemas Centrum 26. февраля 2020 время 15:50
Talve (Talve) Forum Cinemas Centrum 26. февраля 2020 время 16:30
Kino "Sipsik" Karksi-Nuia Kultuurikeskus 26. февраля 2020 время 17:00
Sipsik (Sipsik) Forum Cinemas Centrum 26. февраля 2020 время 17:40
Gongi- ja kristallihelid Viljandis koolituba 26. февраля 2020 время 18:30
Ürgne kutse (Call of the Wild) Forum Cinemas Centrum 26. февраля 2020 время 18:40
Eesti noorte meistrivõistlused käsipallis Viljandi spordihoone 26. февраля 2020 время 19:00
Talve (Talve) Forum Cinemas Centrum 26. февраля 2020 время 19:30
Guns Akimbo: Surmamängud (Guns Akimbo) Forum Cinemas Centrum 26. февраля 2020 время 21:00
Fantaasiasaar (Fantasy Island) Forum Cinemas Centrum 26. февраля 2020 время 21:40
Koolivaheaja meisterdamine Viljandi Linnaraamatukogus Viljandi Linnaraamatukogu 27. февраля 2020 время 11:00
Sipsik (Sipsik) Forum Cinemas Centrum 27. февраля 2020 время 11:00
Talve (Talve) Forum Cinemas Centrum 27. февраля 2020 время 11:20
tsirkuseteemaline keskpäevalaager koolituba 27. февраля 2020 время 12:00
Viljandi teivashüppe GP Paalalinna viilhall 27. февраля 2020 время 12:00
Sipsik (Sipsik) Forum Cinemas Centrum 27. февраля 2020 время 12:50
Fred Jüssi. Olemise ilu (Fred Jüssi. Olemise ilu) Forum Cinemas Centrum 27. февраля 2020 время 13:30
Talve (Talve) Forum Cinemas Centrum 27. февраля 2020 время 14:40
Rännak vanade filmide ja fotode abil Karksi-Nuia Raamatukogu 27. февраля 2020 время 15:00
Siil Sonic (Sonic the Hedgehog) Forum Cinemas Centrum 27. февраля 2020 время 15:10
Sipsik (Sipsik) Forum Cinemas Centrum 27. февраля 2020 время 16:50
Ukulele algajatele Viljandis. Korraldaja: MTÜ Eesti Pärimusmuusika Keskuse August Pulsti Õpistu Pärimusmuusika Ait 27. февраля 2020 время 17:00
TäheKoer ja TurboKass (StarDog and TurboCat) Forum Cinemas Centrum 27. февраля 2020 время 17:20
Talve (Talve) Forum Cinemas Centrum 27. февраля 2020 время 18:40
Kuidas minust sai HAPKOMAH Ugala teater 27. февраля 2020 время 19:00
Ürgne kutse (Call of the Wild) Forum Cinemas Centrum 27. февраля 2020 время 19:30
Nähtamatu mees (The Invisible Man) Forum Cinemas Centrum 27. февраля 2020 время 20:50
Allamäge (Downhill) Forum Cinemas Centrum 27. февраля 2020 время 21:45
tsirkuseteemaline keskpäevalaager koolituba 28. февраля 2020 время 12:00
Kui me nüüd ei sure, ei sure me kunagi Ugala teater 28. февраля 2020 время 19:00
Lotomiljonärid Ugala teater 28. февраля 2020 время 19:00
DJ Esposito retrorännakud Pööning 28. февраля 2020 время 21:00
Mulgi lahttaskute töötuba Viljandi Linnaraamatukogus Viljandi Linnaraamatukogu 29. февраля 2020 время 10:00
10-keelne kannel algajatele Viljandis. korraldaja: mtü eesti pärimusmuusika keskuse august pulsti õpistu Pärimusmuusika Ait 29. февраля 2020 время 10:30
Eesti meistrivõistlused vabamaadluses U15 Viljandi spordihoone 29. февраля 2020 время 12:00
Eesti noorte MV jäähokis Viljandi jäähall 29. февраля 2020 время 12:00
Eesti noorte MV jäähokis Viljandi jäähall 29. февраля 2020 время 13:00
Muusikal ONCE Enda Walsh/Glen Hansard/Markéta Irglová Ugala teater 29. февраля 2020 время 17:00
MET Ooper: Agrippina (MET Opera: Agrippina) Forum Cinemas Centrum 29. февраля 2020 время 19:55
29. veebruari ööklubi Pööning 29. февраля 2020 время 22:00
Viljandimaa MV saalijalgpallis Viljandi spordihoone 01. марта 2020 время 10:00
Fuuriate Miniturniir Viljandi jäähall 01. марта 2020 время 11:00
Laul õnnest Ugala teater 02. марта 2020 время 19:00
Esimese Teisipäeva Klubi Viljandi Linnaraamatukogus Viljandi Linnaraamatukogu 03. марта 2020 время 11:30
Triller Ugala teater 03. марта 2020 время 19:00
Piruka magus põhi Ugala teater 04. марта 2020 время 11:00
ME ARMASTAME JA EI TEA MIDAGI Ugala teater 04. марта 2020 время 19:00
Piruka magus põhi Ugala teater 05. марта 2020 время 11:00
Kui me nüüd ei sure, ei sure me kunagi Ugala teater 05. марта 2020 время 19:00
Kuidas minust sai HAPKOMAH Ugala teater 06. марта 2020 время 19:00
Saja-aastane, kes hüppas aknast välja ja kadus Ugala teater 06. марта 2020 время 19:00
Korvipunumise koolitus Viljandi muuseum 07. марта 2020 время 10:00
Viljandimaa MV korvpallis Viljandi Spordihoone 07. марта 2020 время 11:00
Viljandimaa talvised meistrivõistlused kergejõustikus Paala viilhall 07. марта 2020 время 11:00
Saja-aastane, kes hüppas aknast välja ja kadus Ugala teater 07. марта 2020 время 14:00
Kuidas minust sai HAPKOMAH Ugala teater 07. марта 2020 время 17:00
Eesti MV käsipallis 1.liiga Viljandi spordihoone 08. марта 2020 время 13:00
Eesti Naiste Hokiliiga Viljandi jäähall 08. марта 2020 время 16:00
Must Kast - Peks mõisatallis Ugala teater 08. марта 2020 время 16:00
Viljandi maitsete nädal VILJANDI LINN 09. марта 2020 время 11:00
Kuldse liilia saladus Ugala teater 09. марта 2020 время 12:00
Hullemast hullem Ugala teater 09. марта 2020 время 19:00
Pisipõnni pooltund Viljandi Linnaraamatukogus Viljandi Linnaraamatukogu 10. марта 2020 время 11:00
Vai-vai vaene Vargamäe Ugala teater 10. марта 2020 время 11:00
Väärikate Ülikool Sakala Keskus 10. марта 2020 время 16:00
EPLIK / VÕIGEMAST "JOYGUNS" TUUR Ugala teater 10. марта 2020 время 19:00
Komöödiateatri etendus ''Pimekohting'' Vastemõisa rahvamaja 10. марта 2020 время 19:00
Krdi loll lind Ugala teater 10. марта 2020 время 19:00
Zetode tuur Pärimusmuusika Ait 10. марта 2020 время 19:00
Komöödiateatri etendus ''Pimekohting'' Karksi-Nuia Kultuurikeskus 11. марта 2020 время 19:00
Mr. Pritti minikäsipallimängud koolis 2020 Viljandi Spordihoone 12. марта 2020 время 10:00
Piruka magus põhi Ugala teater 12. марта 2020 время 11:00
Kui me nüüd ei sure, ei sure me kunagi Ugala teater 12. марта 2020 время 19:00
Zetode tuur Karksi-Nuia Kultuurikeskus 12. марта 2020 время 19:00
Koolinoorte suurim võrkpalliturniir Akzo Nobel Cup Viljandi spordihoone 13. марта 2020 время 11:00
Piruka magus põhi Ugala teater 13. марта 2020 время 11:00
Mäng on alanud Ugala teater 13. марта 2020 время 19:00
Eesti sisemeistrivõistlused vibulaskmises Paalalinna viilhall 14. марта 2020 время 10:00
Koolinoorte suurim võrkpalliturniir Akzo Nobel Cup Viljandi spordihoone 14. марта 2020 время 10:00
Korvipunumise koolitus Viljandi muuseum 14. марта 2020 время 10:00
Triller Ugala teater 14. марта 2020 время 14:00
Lastelaulude kontsert „See on tõeline võlujõud“ Ugala teater 14. марта 2020 время 16:00
Pööripäeva gurmee(õhtusöök) Karksi-Nuia Kultuurikeskus 14. марта 2020 время 19:00
Comedy Estonia: Sander Õigus - ''Hinge Turule Viies'' Pärimusmuusika Ait 14. марта 2020 время 20:00
Eesti sisemeistrivõistlused vibulaskmises Paalalinna viilhall 15. марта 2020 время 09:00
Pühapäevane kohtumine- Mart Jüssi Karksi-Nuia Kultuurikeskus 15. марта 2020 время 12:00
Pille Pürg ''Kutse juubeliks!'' Kolga-Jaani Rahvamaja 15. марта 2020 время 17:00
Saatepillid lasteaia muusikaõppes. korraldaja: mtü eesti pärimusmuusika keskuse august pulsti õpistu Pärimusmuusika Ait 16. марта 2020 время 11:00
Neid oli kolm õde Ugala teater 17. марта 2020 время 19:00
Surmkindlad asjad siin elus Ugala teater 17. марта 2020 время 19:00
Muusikal ONCE Enda Walsh/Glen Hansard/Markéta Irglová Ugala teater 18. марта 2020 время 19:00
Viljandimaa kergejõustiku TV 10 olümpiastarti III etapp Paala viilhall 19. марта 2020 время 15:00
Muusikal ONCE Enda Walsh/Glen Hansard/Markéta Irglová Ugala teater 19. марта 2020 время 19:00
Surmkindlad asjad siin elus Ugala teater 19. марта 2020 время 19:00
"Tähelepanu, start!" koolidevahelised teatevõistlused Viljandi spordihoone 20. марта 2020 время 10:00
Ajaratta klubi peoõhtu Sakala Keskus 20. марта 2020 время 18:30
AIDA SÜNNIPÄEV. TORUPILLIHULLUS Pärimusmuusika Ait 20. марта 2020 время 19:00
Muusikal ONCE Enda Walsh/Glen Hansard/Markéta Irglová Ugala teater 20. марта 2020 время 19:00
Viljandimaa MV korvpallis Viljandi Spordihoone 21. марта 2020 время 11:00
Krdi loll lind Ugala teater 21. марта 2020 время 17:00
Meistrite liiga Ugala teater 21. марта 2020 время 17:00
Saalihoki naiste meistriliiga Viljandi Kesklinna kooli võimla 22. марта 2020 время 13:00
Viljandi JK Tulevik vs. Nõmme Kalju FC Kunstmuruväljak 22. марта 2020 время 13:00
Claude Magnier ''Unerohi'' Ugala teater 23. марта 2020 время 19:00
Pille Pürg ''Kutse juubeliks!'' Suure-Jaani kool 23. марта 2020 время 19:00
Pille Pürg „Kutse juubeliks!“ Suure-Jaani Kultuurimaja 23. марта 2020 время 19:00
Surmkindlad asjad siin elus Ugala teater 23. марта 2020 время 19:00
Pisipõnni pooltund Viljandi Linnaraamatukogus Viljandi Linnaraamatukogu 24. марта 2020 время 11:00
Eesti meistrivõistlused käsipallis: Viljandi HC - SK Tapa Viljandi spordihoone 25. марта 2020 время 19:00
Etturid - suveetendus Albus Ugala teater 25. марта 2020 время 19:00
Saja-aastane, kes hüppas aknast välja ja kadus Ugala teater 26. марта 2020 время 19:00
Rimi jalgpalli osavusfestival Viljandi Spordihoone 27. марта 2020 время 10:00
Iluuisutamise võistlus EVE Cup 2020 Viljandi jäähall 28. марта 2020 время 10:00
Eesti noorte meistrivõistlused tõstmises Viljandi spordihoone 28. марта 2020 время 11:00
Lähme üle suveajale koos Sass Henno ja Driimeriga Karksi-Nuia Kultuurikeskus 28. марта 2020 время 15:00
Saja-aastane, kes hüppas aknast välja ja kadus Ugala teater 28. марта 2020 время 17:00
Paul Neitsov ja Silvia Ilves plaadiesitlused Pööning 28. марта 2020 время 20:00
Eesti MV jalgpallis II liiga Kunstmuruväljak 29. марта 2020 время 14:00
Surmkindlad asjad siin elus Ugala teater 30. марта 2020 время 19:00
Triller Ugala teater 31. марта 2020 время 19:00
TÕNIS NIINEMETS grow-up comedy ''THE KID'' Pärimusmuusika Ait 31. марта 2020 время 19:00
"Vahtramäe Emil" Astrid Lindgren Sakala Keskus 01. апреля 2020 время 11:00
Piruka magus põhi Ugala teater 01. апреля 2020 время 11:00
Etturid - suveetendus Albus Ugala teater 01. апреля 2020 время 19:00
Viljandimaa põhikoolide KV kergejõustikus Paala viilhall 02. апреля 2020 время 15:00
JÄÄÄÄR Sakala Keskus 02. апреля 2020 время 19:00
Jääääre kevadtuur Sakala Keskus 02. апреля 2020 время 19:00
Muusikal ONCE Enda Walsh/Glen Hansard/Markéta Irglová Ugala teater 02. апреля 2020 время 19:00
Pille Pürg ''Kutse juubeliks!'' Abja Kultuurimaja 02. апреля 2020 время 19:00
Muusikal ONCE Enda Walsh/Glen Hansard/Markéta Irglová Ugala teater 03. апреля 2020 время 19:00
LTK Sakala XXXVI karikasari lauatennises Viljandi spordihoone 04. апреля 2020 время 10:00
Parmupilli lühikursus Viljandis. korraldaja: mtü eesti pärimusmuusika keskuse august pulsti õpistu Pärimusmuusika Ait 04. апреля 2020 время 11:00
Viljandi JK Tulevik vs. Tallinna FC Flora Kunstmuruväljak 04. апреля 2020 время 13:00
Lotomiljonärid Ugala teater 04. апреля 2020 время 14:00
Kui me nüüd ei sure, ei sure me kunagi Ugala teater 04. апреля 2020 время 17:00
G4S korvpalli noorteliiga PU14 Viljandi spordihoone 05. апреля 2020 время 13:00
Tuhkatriinu Ugala teater 06. апреля 2020 время 11:00
"Godot'd oodates" Ugala teater 06. апреля 2020 время 19:00
Pisipõnni pooltund Viljandi Linnaraamatukogus Viljandi Linnaraamatukogu 07. апреля 2020 время 11:00
Esimese Teisipäeva Klubi Viljandi Linnaraamatukogus Viljandi Linnaraamatukogu 07. апреля 2020 время 11:30
Kuidas minust sai HAPKOMAH Ugala teater 08. апреля 2020 время 19:00
Saja-aastane, kes hüppas aknast välja ja kadus Ugala teater 08. апреля 2020 время 19:00
Meistrite liiga Ugala teater 09. апреля 2020 время 19:00
Oratoorium ''Kristus'' Viljandi Pauluse kirik 09. апреля 2020 время 19:00
Kaunimate Aastate Vennaskond. Kaunimad lemmiklaulud me elus Sakala Keskus 10. апреля 2020 время 19:00
Piruka magus põhi Ugala teater 14. апреля 2020 время 11:00
Künnipäevajooks ümber Viljandi järve Viljandi linnastaadion 14. апреля 2020 время 12:00
Piruka magus põhi Ugala teater 15. апреля 2020 время 11:00
Piruka magus põhi Ugala teater 16. апреля 2020 время 11:00
37.Pärnakivi Jooks Hubert Pärnakivi ausammas 16. апреля 2020 время 13:00
Viljandi põhikoolide moeshow/"Loodusest inspireeritud" Sakala Keskus 16. апреля 2020 время 18:00