Kultuurikava

Otsingusõna
Kategooria
Alguskuupäev
Lõppkuupäev

Otsingu tulemused

Rohkem sündmusi

Katkuhaud Ugala teater 03. juuli 2020 kell 19:00
Etturid Ugala teater 03. juuli 2020 kell 19:00
SUVEKLASSIKA - Batman alustab (Batman Begins) Forum Cinemas Centrum 03. juuli 2020 kell 20:30
Lev Braschinsky X mälestusturniir kiirmales Viljandi Paalalinna Kool 04. juuli 2020 kell 10:00
28.Sõuderegatt "Viljandi paadimees" Viljandi järve rand 04. juuli 2020 kell 11:00
Eesti võistkondlikud MV lauatennises Viljandi Spordihoone 04. juuli 2020 kell 11:00
Katkuhaud Ugala teater 04. juuli 2020 kell 17:00
Etturid Ugala teater 04. juuli 2020 kell 19:00
SUVEKLASSIKA - Pimeduse rüütel (The Dark Knight) Forum Cinemas Centrum 04. juuli 2020 kell 20:30
Eesti võistkondlikud MV lauatennises Viljandi Spordihoone 05. juuli 2020 kell 10:00
Viljandi triatlon SPRINT Viljandi järve rand 05. juuli 2020 kell 10:00
Eesti noorte MV jalgpallis U15 Kunstmuruväljak 05. juuli 2020 kell 15:00
Etturid Ugala teater 05. juuli 2020 kell 16:00
SUVEKLASSIKA - Pimeduse rüütli taastulek (The Dark Knight Rises) Forum Cinemas Centrum 05. juuli 2020 kell 20:30
54. Ilmar Raua mälestusturniir males Viljandi Spordihoone 06. juuli 2020 kell 15:30
54. Ilmar Raua mälestusturniir males Viljandi Spordihoone 07. juuli 2020 kell 10:00
SuveVolle Viljandi järve rand 07. juuli 2020 kell 18:00
54. Ilmar Raua mälestusturniir males Viljandi spordihoone 08. juuli 2020 kell 12:00
Viljandi JK Tulevik vs. Tallinna FC Flora Viljandi linnastaadion 08. juuli 2020 kell 19:00
54. Ilmar Raua mälestusturniir males Viljandi spordihoone 09. juuli 2020 kell 10:00
XXV Järvejooksu ja XV kepikõnni sari Tenniseväljakud 09. juuli 2020 kell 17:00
54. Ilmar Raua mälestusturniir males Viljandi spordihoone 10. juuli 2020 kell 12:00
Viljandi Vanamuusika Festival Viljandi baptistikirik 10. juuli 2020 kell 19:00
Jassi Zahharov ja Marko Matvere - ''Georg Ots 100'' Halliste kirik 10. juuli 2020 kell 20:00
54. Ilmar Raua mälestusturniir males Viljandi spordihoone 11. juuli 2020 kell 12:00
Viljandi JK Tulevik vs. JK Narva Trans Viljandi linnastaadion 11. juuli 2020 kell 13:00
Viljandi Vanamuusika Festival Viljandi baptistikirik 11. juuli 2020 kell 19:00
54. Ilmar Raua mälestusturniir males Viljandi spordihoone 12. juuli 2020 kell 10:00
Viljandi Vanamuusika Festival Viljandi baptistikirik 12. juuli 2020 kell 17:00
Tõnis Mägi kontsert ''Sõna Vägi'' Halliste kirik 12. juuli 2020 kell 20:00
SuveVolle Viljandi järve rand 14. juuli 2020 kell 18:00
XXX Jüri Lossmanni mälestusjooks Viljandi raekoja plats 15. juuli 2020 kell 19:00
Mari Jürjensi Soolokontsert Pärimusmuusika Ait 17. juuli 2020 kell 18:00
"Pimekohting"/Komöödiateatri etendus Kaevumägi 17. juuli 2020 kell 19:00
Ott Lepland ''Taevas puutub maad'' Halliste kirik 17. juuli 2020 kell 19:00
Komöödiateatri etendus ''Pimekohting'' Kaevumägi 17. juuli 2020 kell 19:00
Valentin Krasnogorov ''Armastus mälukaotuseni'' Kaevumägi 20. juuli 2020 kell 20:00
Valentin Krasnogorov ''Armastus mälukaotuseni'' Kaevumägi 20. juuli 2020 kell 20:00
Viljandi teivashüppe seeriavõistlus Viljandi linnastaadion 21. juuli 2020 kell 17:00
SuveVolle Viljandi järve rand 21. juuli 2020 kell 18:00
Pärimusa 2.0

Viljandi lossimäed

24. juuli 2020 kell 14:00
Viljandi JK Tulevik vs. Tartu JK Tammeka Viljandi linnastaadion 24. juuli 2020 kell 19:00
C-Jam - ''Show must go on'' Halliste kirik 24. juuli 2020 kell 20:00
Pärimusa 2.0

Viljandi lossimäed

25. juuli 2020 kell 14:00
"Pärimusa"2.0Petank ehk petangiturniir paarismängus Petangiväljak 26. juuli 2020 kell 11:00
SuveVolle Viljandi järve rand 28. juuli 2020 kell 18:00
VAK Staier seeriajooksu etapp Viljandi linnastaadion 29. juuli 2020 kell 18:00
VANAD aga KOBEDAD - MEIE MEES ja MAIE Viljandi lauluväljak 30. juuli 2020 kell 20:00
VANAD aga KOBEDAD-MEIE MEES ja MAIE Viljandi lauluväljak 30. juuli 2020 kell 20:00
Jaak Joala 70 „Siin on see laul“ Koit Toome, Märt Avandi Valter Soosalu ja ansambel Radar Sakala Keskus 31. juuli 2020 kell 20:00
Jaak Joala 70: Valter Soosalu,Koit Toome, Märt Avandi Sakala Keskuse hoov 31. juuli 2020 kell 20:00
91. Suurjooks ümber Viljandi järve ja kepikõnd Viljandi linnastaadion 01. august 2020 kell 12:00
Kontsert Mõisaküla kodukandi päevade raames Mõisaküla kirik-kontsertsaal 01. august 2020 kell 15:00
XX Mulgi Rattamaraton Viljandi linnastaadion 02. august 2020 kell 12:00
Eesti Staadionijooksu sari 2020 Viljandi linnastaadion 05. august 2020 kell 18:30
Naised Köögis ja silver Sepp "Kohtumispidu" Kaevumägi 06. august 2020 kell 19:00
Naised Köögis ja Silver Sepp ''Kohtumispidu'' Kaevumägi 06. august 2020 kell 19:00
Röövel Hotzenplotz Viljandi lauluväljak 07. august 2020 kell 18:00
Lavastuse "Röövel Hotzenplotz" suvine ringreis Viljandi lauluväljak 07. august 2020 kell 18:00
Katkuhaud Ugala teater 07. august 2020 kell 19:00
Eesti MV rannakäsipallis Viljandi järve rand 08. august 2020 kell 10:00
Viljandi JK Tulevik vs. Tallinna JK Legion Viljandi linnastaadion 08. august 2020 kell 16:00
Katkuhaud Ugala teater 08. august 2020 kell 17:00
Katkuhaud Ugala teater 09. august 2020 kell 17:00
Eesti noorte MV jalgpallis Viljandi JK Tulevik U17 vs. Eesti U15 Kunstmuruväljak 11. august 2020 kell 17:00
XXV Järvejooksu ja XV kepikõnni sari Tenniseväljakud 13. august 2020 kell 17:00
Katkuhaud Ugala teater 13. august 2020 kell 19:00
URISSAARE KANTRI 2020 Urissaare talu 14. august 2020 kell 17:00
Katkuhaud Ugala teater 14. august 2020 kell 19:00
Paul Neitsov "Bohemian Rhapsody" Sakala Keskuse hoov 14. august 2020 kell 20:00
Paul Neitsov Bohemian Rhapsody Sakala Keskus 14. august 2020 kell 20:00
Veteranide BALTIMAADE JA EESTI MEISTRIVÕISTLUSED kergejõustikus Viljandi linnastaadion 15. august 2020 kell 11:00
Meeskooride kontsert - Juhan Simm 135 Tarvastu kirik 15. august 2020 kell 12:00
Viljandi JK Tulevik vs. Paide Linnameeskond Viljandi linnastaadion 15. august 2020 kell 16:00
Katkuhaud Ugala teater 15. august 2020 kell 17:00
Veteranide BALTIMAADE JA EESTI MEISTRIVÕISTLUSED kergejõustikus Viljandi linnastaadion 16. august 2020 kell 11:00
Katkuhaud Ugala teater 16. august 2020 kell 17:00
VAK Staier seeriajooksu etapp Viljandi linnastaadion 19. august 2020 kell 18:00
Katkuhaud Ugala teater 19. august 2020 kell 19:00
Viljandi Suvelõpupidu Viljandi lauluväljak 20. august 2020 kell 19:00
Viljandi suvelõpupidu Viljandi lauluväljak 20. august 2020 kell 19:00
Katkuhaud Ugala teater 21. august 2020 kell 19:00
Sõudmise Eesti U23 ja U19 MV Viljandi järv 22. august 2020 kell 11:00
Viljandi teivashüppe seeriavõistlus Viljandi linnastaadion 22. august 2020 kell 12:00
Katkuhaud Ugala teater 22. august 2020 kell 17:00
Etturid Ugala teater 22. august 2020 kell 19:00
Sõudmise Eesti U23 ja U19 MV Viljandi järv 23. august 2020 kell 11:00
Etturid Ugala teater 23. august 2020 kell 16:00
Katkuhaud Ugala teater 23. august 2020 kell 17:00
Katkuhaud Ugala teater 28. august 2020 kell 19:00
Noorte võrkpalliturniir "Viljandi Karikas" Viljandi Spordihoone 29. august 2020 kell 11:00
Eesti noorte U17 MV jalgpallis Kunstmuruväljak 29. august 2020 kell 16:00
Katkuhaud Ugala teater 29. august 2020 kell 17:00
Noorte võrkpalliturniir "Viljandi Karikas" Viljandi Spordihoone 30. august 2020 kell 10:00
Triller Ugala teater 02. september 2020 kell 19:00
Triller Ugala teater 03. september 2020 kell 19:00
LENNA - 10 aastat hitte! Pärimusmuusika Ait 05. september 2020 kell 20:00
Oratoorium ''Kristus'' Viljandi Pauluse kirik 06. september 2020 kell 19:00
XXV Järvejooksu ja XV kepikõnni sari Tenniseväljakud 10. september 2020 kell 17:00
Nargenfestival 2020 Viljandi Pauluse kirik 10. september 2020 kell 18:00
74. laste Paala järve jooks Paala järve rand 12. september 2020 kell 11:00
Sõudmise Eesti MV Viljandi järv 12. september 2020 kell 11:00
Viljandi teivashüppe seeriavõistlus Viljandi linnastaadion 12. september 2020 kell 12:00
Viljandi JK Tulevik vs. Paide Linnameeskond Viljandi linnastaadion 12. september 2020 kell 16:00
Võrku püütud Ugala teater 12. september 2020 kell 17:00
Sõudmise Eesti MV Viljandi järv 13. september 2020 kell 11:00
Võrku püütud Ugala teater 14. september 2020 kell 19:00
Comedy Estonia: Sander Õigus - ''Hinge Turule Viies'' Pärimusmuusika Ait 14. september 2020 kell 20:00
Viljandimaa noorte sprindivõistlused Viljandi linnastaadion 15. september 2020 kell 15:00
Võrku püütud Ugala teater 15. september 2020 kell 19:00
Kui me nüüd ei sure, ei sure me kunagi Ugala teater 16. september 2020 kell 19:00
UNUSTAMATU Mister X. Kontsert-meenutused Georg Otsast Pärimusmuusika Ait 17. september 2020 kell 19:00
Kuidas minust sai HAPKOMAH Ugala teater 17. september 2020 kell 19:00
Saja-aastane, kes hüppas aknast välja ja kadus Ugala teater 17. september 2020 kell 19:00
Kuidas minust sai HAPKOMAH Ugala teater 18. september 2020 kell 19:00
Triller Ugala teater 19. september 2020 kell 17:00
Pille Pürg ''Kutse juubeliks!'' Kolga-Jaani Rahvamaja 20. september 2020 kell 17:00
Kait Kall stand up komöödias ''Plaan B'' Ugala teater 22. september 2020 kell 19:00
Tere, kallis! Ugala teater 23. september 2020 kell 19:00
"Vahtramäe Emil" Astrid Lindgren Sakala Keskus 24. september 2020 kell 11:00
KAUNIMATE AASTATE VENNASKOND. KAUNIMAD LEMMIKLAULUD MU ELUS Sakala Keskus 24. september 2020 kell 19:00
Kaunimate Aastate Vennaskond. Kaunimad lemmiklaulud me elus Sakala Keskus 24. september 2020 kell 19:00
Surmkindlad asjad siin elus Ugala teater 24. september 2020 kell 19:00
Muusikal ONCE Enda Walsh/Glen Hansard/Markéta Irglová Ugala teater 25. september 2020 kell 19:00
Surmkindlad asjad siin elus Ugala teater 25. september 2020 kell 19:00
Sakala GP / ELTL GP lauatennises Viljandi spordihoone 26. september 2020 kell 10:00
Viljandi JK Tulevik vs.FC Kuressaare Viljandi linnastaadion 26. september 2020 kell 13:00
Triller Ugala teater 26. september 2020 kell 17:00
JÄÄÄÄR Sakala Keskus 26. september 2020 kell 19:00
LTK Sakala XXXVII karikasari lauatennises Viljandi spordihoone 27. september 2020 kell 10:00
ONU REMUSE JUTTE Ugala teater 28. september 2020 kell 12:00
HOTELL LAIBAGA Ugala teater 28. september 2020 kell 19:00
Piruka magus põhi Ugala teater 30. september 2020 kell 11:00
TÕNIS NIINEMETS grow-up comedy ''THE KID'' Pärimusmuusika Ait 30. september 2020 kell 19:00
Tuhkatriinu Ugala teater 01. oktoober 2020 kell 11:00
Meistrite liiga Ugala teater 02. oktoober 2020 kell 19:00
Pille Pürg ''Kutse juubeliks!'' Abja Kultuurimaja 03. oktoober 2020 kell 17:00
Sorri, ei saa aidata Ugala teater 05. oktoober 2020 kell 19:00
Pille Pürg „Kutse juubeliks!“ Suure-Jaani Kultuurimaja 05. oktoober 2020 kell 19:00
Pille Pürg ''Kutse juubeliks!'' Suure-Jaani kool 05. oktoober 2020 kell 19:00
Piruka magus põhi Ugala teater 06. oktoober 2020 kell 11:00
Sorri, ei saa aidata Ugala teater 06. oktoober 2020 kell 19:00
Kuidas minust sai HAPKOMAH Ugala teater 07. oktoober 2020 kell 19:00
Vanuse viiskümmend varjundit. Andres Dvinjaninovi monokomöödia Sakala Keskus 08. oktoober 2020 kell 19:00
Vanuse viiskümmend varjundit. Andres Dvinjaninovi monokomöödia Sakala Keskus 08. oktoober 2020 kell 19:00
Kuidas minust sai HAPKOMAH Ugala teater 08. oktoober 2020 kell 19:00
Emadepäev Ugala teater 09. oktoober 2020 kell 19:00
Muusikal ONCE Enda Walsh/Glen Hansard/Markéta Irglová Ugala teater 09. oktoober 2020 kell 19:00
Eesti võistkondlikud MV lauatennises Viljandi Spordihoone 10. oktoober 2020 kell 11:00
Triller Ugala teater 10. oktoober 2020 kell 17:00
Hullemast hullem Ugala teater 12. oktoober 2020 kell 19:00
65. Viljandi Linnajooks Vabaduse plats 13. oktoober 2020 kell 10:30
Piruka magus põhi Ugala teater 13. oktoober 2020 kell 11:00
Kui me nüüd ei sure, ei sure me kunagi Ugala teater 13. oktoober 2020 kell 19:00
Piruka magus põhi Ugala teater 14. oktoober 2020 kell 11:00
TÕNIS NIINEMETS grow-up comedy ''THE KID'' Ugala teater 14. oktoober 2020 kell 19:00
Triller Ugala teater 15. oktoober 2020 kell 19:00
Piruka magus põhi Ugala teater 16. oktoober 2020 kell 11:00
Võrku püütud Ugala teater 16. oktoober 2020 kell 19:00
Triller Ugala teater 16. oktoober 2020 kell 19:00
Tuhkatriinu Ugala teater 17. oktoober 2020 kell 12:00
Krdi loll lind Ugala teater 17. oktoober 2020 kell 17:00
Kui me nüüd ei sure, ei sure me kunagi Ugala teater 19. oktoober 2020 kell 19:00
Kui me nüüd ei sure, ei sure me kunagi Ugala teater 20. oktoober 2020 kell 19:00
Sorri, ei saa aidata Ugala teater 21. oktoober 2020 kell 19:00
Emadepäev Ugala teater 22. oktoober 2020 kell 19:00
Kuidas minust sai HAPKOMAH Ugala teater 23. oktoober 2020 kell 19:00
Mulgi Lõõrike 2020 Karksi-Nuia Kultuurikeskus 24. oktoober 2020 kell 13:00
Viljandi JK Tulevik vs. Tartu JK Tammeka Viljandi linnastaadion 24. oktoober 2020 kell 13:00
Kuidas minust sai HAPKOMAH Ugala teater 24. oktoober 2020 kell 17:00
LTK Sakala XXXVII karikasari lauatennises Viljandi spordihoone 25. oktoober 2020 kell 10:00
Surmkindlad asjad siin elus Ugala teater 26. oktoober 2020 kell 19:00
Etturid Ugala teater 27. oktoober 2020 kell 19:00
Lihtsalt, rõõmuks Ugala teater 28. oktoober 2020 kell 19:00
DEKAMERON Ugala teater 28. oktoober 2020 kell 19:00
Piruka magus põhi Ugala teater 29. oktoober 2020 kell 11:00
Surmkindlad asjad siin elus Ugala teater 29. oktoober 2020 kell 19:00
Meistrite liiga Ugala teater 30. oktoober 2020 kell 19:00
Triller Ugala teater 30. oktoober 2020 kell 19:00
Muusikal ONCE Enda Walsh/Glen Hansard/Markéta Irglová Ugala teater 31. oktoober 2020 kell 17:00
Surmkindlad asjad siin elus Ugala teater 31. oktoober 2020 kell 17:00
Viljandi Öötantsupidu Viljandi Spordihoone 31. oktoober 2020 kell 20:00
Viljandi JK Tulevik vs. Tallinna JK Legion Viljandi linnastaadion 01. november 2020 kell 13:00
Kui me nüüd ei sure, ei sure me kunagi Ugala teater 04. november 2020 kell 19:00
Sorri, ei saa aidata Ugala teater 05. november 2020 kell 19:00
Emadepäev Ugala teater 06. november 2020 kell 19:00
Vai-vai vaene Vargamäe Ugala teater 07. november 2020 kell 11:00
Vai-vai vaene Vargamäe Ugala teater 07. november 2020 kell 14:00
Peer Gynt Ugala teater 07. november 2020 kell 17:00
Tuhkatriinu Ugala teater 09. november 2020 kell 11:00
Piruka magus põhi Ugala teater 10. november 2020 kell 11:00
Peer Gynt Ugala teater 10. november 2020 kell 19:00
Muusikal ONCE Enda Walsh/Glen Hansard/Markéta Irglová Ugala teater 11. november 2020 kell 19:00
Surmkindlad asjad siin elus Ugala teater 11. november 2020 kell 19:00
Kuidas minust sai HAPKOMAH Ugala teater 13. november 2020 kell 19:00
Baltimaade karikavõistlused vabamaadluses Viljandi spordihoone 14. november 2020 kell 12:00
Saja-aastane, kes hüppas aknast välja ja kadus Ugala teater 14. november 2020 kell 14:00
Kuidas minust sai HAPKOMAH Ugala teater 14. november 2020 kell 17:00
Kõike head, vana toriseja Ugala teater 16. november 2020 kell 19:00
Piruka magus põhi Ugala teater 18. november 2020 kell 11:00