Giidid

Viljandimaa atesteeritud giidi

 

Aino Saavaste

Keeleoskus: eesti, saksa

Piirkond: Viljandi linn ja maakond

+372 53 419 415

ainosaavaste@gmail.com

 

Elina Aro

Keeleoskus: eesti, soome, inglise, rootsi
Piirkond: Viljandi linna ja maakond, Tallinn, Valga, Narva, Paide, Järvamaa, Valgamaa ja Setumaa

+372 53 603 810; +372 5697 2225
info@beneficium.ee

 

Elvira Grosberg

Keeleoskus: eesti, soome, vene

Piirkond: Viljandi linn ja maakond

+372 43 74 211; +372 52 21 838

elviira.grosberg@gmail.com

 

Heli Grosberg

Keeleoskus: eesti, soome
Piirkond: Viljandi linn ja maakond
+372 52 14 013; +372 43 33 664

heli.grosberg@muuseum.viljandimaa.ee

 

Vend Jaan

Keeleoskus: eesti
Piirkond: Viljandi linn ja maakond

+372 58 082 834

jaan@vendjaan.ee

 

Lea Elias

Keeleoskus: eesti, saksa
Piirkond: Viljandi linn ja maakond, Riia, Tallinn

+372 55 657 573; +372 43 46 585

lea.elias91@gmail.com

 

Marika Kivistik

Keeleoskus: eesti, inglise Piirkond: Viljandi linn ja maakond

+372 52 43 056

marikakivistik@gmail.com

marika@holstrekool.ee

 

Mari Moorats

Keeleoskus: eesti
Piirkond: Viljandi linn ja maakond

+372 52 06 833

mari.moorats@gmail.com

 

Tiia Särev

Keeleoskus: eesti, vene Piirkond: Viljandi linn ja maakond

+372 50 93 544
agm@hot.ee

 

Mall Vesilo

Keeleoskus: eesti
Piirkond: Viljandi linn ja maakond

+372 53 311 607

mall.vesilo@suhtlus.ee