Viljandi ja Viljandimaa ala messil Tourest 2023. Foto: Marko Medar

Viljandimaa ja Kesk-Eesti sihtkohad sõidavad messile

Viljandimaa ja Kesk-Eesti turismiasjalised taas messile minemas, sest 8.-10. veebruarini toimub Tallinnas Eesti Näituste paviljonides kolmekümne esimene turismimess Tourest.

Sellel korral on eestvedajaks Kesk-Eesti turismiarendusorganisatsioon, kes on koondanud kogu Viljandimaa ja Kesk-Eesti kokku, jagades turismiteavet õlg õla kõrval Soomaast, Mulgimaani, Põltsamaa ja Viljandini, Järvamaast rääkimata. 

Kesk-Eesti turismiorganisatsiooni juht Johan-Kristjan Konovalov ütles, et kui varasemalt on messipind jagatud ettevõtete vahel laiali ja igaüks on keskendunud enda tutvustamisele, siis  seekord ollakse väljas sihtkohtadena. “Soovime, et messi külastajad saaksid rohkem aimu meie piirkonnast tervikuna ja leiaksid põhjust peatuda Järvamaal, Põltsamaa, Soomaal, Viljandis ja Mulgimaal kauem kui vaid ühe ettevõtte külastamiseks.”

Publikut meelitatakse sel aastal kontaktide korjega läbi loosimängu, millesse panustavad kõik Kesk-Eesti sihtkohad. Peaauhinnaks on ööbimine kahele Schloss Fellin hotellis Viljandis. Esimesel päeval osalevad turundusspetsialistid töötoas, mille tarbeks on kohale toodud reisikorraldajad üle maailma.

Messi toimumise lahtiolekuajad on taas pisut teisemad kui möödunud kord. Hea meelde jätta, et neljapäevast laupäevani saab messi külastada kell 10-18. Messile pääseb prinditud e-piletiga (eelmüük käib) või lunastades pääslas pileti. Parkimine on tasuline.

Messil osalemist toetavad Viljandi linn, Rohelise Jõemaa koostöökogu, Mulgimaa Arenduskoda, Türi ja Järva vald, Põltsamaa Vallavara, Viljandimaa Arenduskeskus, sihtasutus Järvamaa ja messil sihtkohti esindavad ettevõtjad.

Tule kogu perega Baltikumi suurimale reisilaadale!

Teate koostas ja messi koordineerib:
Piret Sihver
Visit Järva sihtkohajuht / turismimessi Tourest projektijuht
www.visitjarva.ee