VILJANDI HANSAPÄEVADE ÖÖKONTSERT: ANGUS JA SANDER MÖLDER. Pilt: Facebook

Viljandi hansapäevad algavad Kohvikuöö ning öökontserdiga

Juuni esimesel nädalavahetusel toimuvad hansapäevad saavad avalöögi rongkäiguga, millele järgneb juba traditsiooniks kujunenud ning viljandlaste külalislahkuse poolest tuntuks saanud Kohvikuöö. Reede õhtu lõpetab aga öökontsert, kus astuvad üles ansambel Angus ning Sander Mölder. Seekord võetakse avaõhtul fookusesse Uueveski linnaosa. 

VILJANDI HANSAPÄEVADE ÖÖKONTSERT: ANGUS JA SANDER MÖLDER. Pilt: Facebook
VILJANDI HANSAPÄEVADE ÖÖKONTSERT: ANGUS JA SANDER MÖLDER. Pilt: Facebook

Hansapäevad avatakse pidulikult 2. juuni õhtul kell 18. Seejärel kutsuvad külalisi üheks õhtuks oma aedadesse ja kodudesse üles seatud kohvikutesse Uueveski kohalikud elanikud. Kohvikuöö melu ja Uueveski põnevaid soppe saab avastada südaööni. Tund enne südaööd algav kontsert kutsub publiku Uueveski puhkeala basseinide juurde, kus oma värsket albumit esitleb ansambel Angus. Suviselt sooja ja rütmikat muusikat saadab valgusshow.

Viljandi linnapea Madis Timpsoni sõnul on hansapäevade avaõhtu olnud viimastel aastatel ikka publikurohke ning nii nagu terve Hansapäevade programm, toob Kohvikuöö lisaks viljandlastele kohale ka palju turiste. „Avaõhtule lisavad kindlasti väärtust ja avastamisrõõmu Viljandi oma noortest meestest koosnev Angus ning Uueveski piirkond, kuhu Viljandi külalised tavapäraselt nii lihtsalt ei satu,“ lisab linnapea.

Hansapäevade peakorraldaja Elisabeth Teener usub, et avaõhtu saab olema eriline just toimumispaiga tõttu. „Uueveski piirkond ning eriti basseinide ümbrus on uus ja huvitav toimumispaik kontsertidele. Eriti öösel, kui toimub ka valgusshow, peaks ümbrus ja tekkiv atmosfäär kontserdile palju juurde andma,“ lisab Teener.

Lisainfo Viljandi Hansapäevade kohta hansa.viljandi.ee

Öökontserdi üritus Facebookis: https://fb.me/e/RDWgzqFh

Öökontserdi pileti saad osta Piletilevist: https://www.piletilevi.ee/est/piletid/muusika/eesti-muusika/hansapaevade-ookontsert-angus–sander-molder-388531/