Pilt: RõivaRingi erakogu

Ugalal on suur rõõm selleaastasel kevadpeol võõrustada riietevahetus sündmust RõivaRing!

RõivaRing on üritustesari – suurepärane võimalus värskendada oma garderoobi keskkonnasõbralikult ja raha kulutamata. Samaaegselt ka tore kohtumispaik kogukonna ja sõpradega koosolemiseks ning uute tutvuste sobitamiseks. Kohapeal mängib muusikat Ugala teatri lavameister Johannes Martin Saar ehk DJ Pein ning kokteile pakub Ugala teatri kohvik!

Pilt: RõivaRingi erakogu
Pilt: RõivaRingi erakogu

RõivaRingi sündmus toimub 25. mail kell 11-15 Ugala teatri terrassil ja proovisaalis. Selleks, et RõivaRingis osaleda, toimi nii:

Samm 1 – Vaata oma riidekappi, aksessuaari- ja jalatsiriiulit. Kas seal on midagi ägedat, mis on lihtsalt seisma jäänud? 

Samm 2 – Sorteeri oma valitud rõivad, vaata üle, kas need on terved ja puhtad (kiirmoodi eelistatult mitte tuua) ja vali kuni 10 eset, mida soovid vahetusse tuua.

Samm 3 – Võta lahti allolev ankeet ja täida see ära

Samm 4 – Tule ankeedis valitud ajal Ugala keldrisaali ja anna riided kogumispunkti ära. Toodud riiete kogus registreeritakse ära ja vastavalt toodud riiete arvule läheb kirja mitu žetooni sündmuse päeval lunastada saad. Riiete toomisel kogumispunkti palume tasuda sümboolse osalustasu 2 eurot. Ehk siis kui tood vahetusse näiteks viis asja ja maksad osalustasu 2 eurot, siis saad vastu viis žetooni ja see teeb seega RõivaRingi sündmuse päeval iga uue valitud eseme hinnaks 40 senti. Kümme eset tuues on ühe eseme hinnaks 20 senti! 

Samm 5 – Tule 25. mail kell 11-15 vahemikus Ugalasse, lunasta oma žetoonid ja hakka shoppama! Oma žetoone võid vabalt jagada ka näiteks oma sõbraga. 1 žetoon = 1 uus riideese. 

Registreerimise ankeedi leiad siit.

Kui sa oma kapist aga mitte midagi, mida vahetusse tuua ei leia, siis pole vaja muretseda! RõivaRing on avatud kõigile huvilistele ja muusika ning kokteilibaar samuti! Kui siiski riiete vahel tuulates leiad midagi, mis sulle väga väga meeldib, saad koha pealt osta omale 2 euro eest žetooni ning selle eest midagi soetada. 1 žetoon = 1 riideese. 

Selleks, et päevasel sündmusel osaleda ei ole vaja piletit. Kokteile nautima, sõpradega suhtlema ja muusikat kuulama saab tulla täiesti niisama!

Kui soovid Ugala kevadpeo kohta rohkem infot, siis leiad seda siit.

Näeme 25. mail!