Fotol Adeele Jaago, Jaana Kena, Alden Kirss. Foto: Elena Koit

Ugala teater paneb 104. hooajale punkti kevadpeo ning Kuldõunte jagamisega

Laupäeval, 25. mail lõpetab Ugala teater oma 104. hooaja terve päeva vältava kevadpeoga, kus jagatakse taaskord välja publikupreemiad ehk Kuldõunad parimale lavastusele, nais- ning meesnäitlejale.

Fotol Adeele Jaago, Jaana Kena, Alden Kirss. Foto: Elena Koit
Fotol Adeele Jaago, Jaana Kena, Alden Kirss. Foto: Elena Koit

Kevadpeole ootab Ugala rahvas külalisi kell 11.00, kui alustab Rõivaring ehk Tallinnast spetsiaalselt selleks päevaks Viljandisse jõudev üritustesari, mis keskendub riiete taaskasutusele, aga on samaaegselt ka tore kohtumispaik sõpradega koosolemiseks ja uute tutvuste sobitamiseks. Kohapeal on mõnus DJ-muusika, kokteilibaar ja muidugi uued leiud garderoobi.
Kell 13.00 alustavad päevased kontserdid. Kevadpeol annavad akustilised kontserdid armastatud laulja ja laulukirjutaja Mari Jürjens ja spetsiaalselt kevadpeo jaoks kokku tulnud Ugala teatri näitlejate trio Adeele Jaago, Alden Kirss ja Jaana Kena. Viimastega liitub laval ka üllatuskülaline.

Päeva teises pooles avab Ugala uksed kell 19.00. Ainult sel õhtul näeb minilavastust “Kuhu kadusid õunad?”, mille käigus antakse üle publikupreemiad lõppenud hooaja parimale lavastusele ning enim meeldinud nais- ja meesnäitlejatele.
Õhtu lõpeb tantsupõrandal, kus tantsijate meeleolu eest hoolitsevad DJ-d Rait Õunapuu ning Karl-Robert Saaremäe ehk DJ Raitman & Robin. Oodata on veel mitmeid üllatusi.

Publikupreemiaid Kuldõunu saab kuni 20. maini hääletada Ugala teatris kohapeal ning veebi teel. Juhised hääletamiseks asuvad Ugala teatri kodulehel ugala.ee.

Kevadpeo piletid tulevad müüki 1. mail.