Foto lavastusest “Kirsiaed”, autor Silver Kaljula

Ugala teater avab nädalavahetusel “Kirsiaia” ja avapeoga 103. hooaja

Sel laupäeval, 10. septembril avab Ugala teater klassikaga teatrilaval ja suure avapeoga oma 103. teatrihooaja. Anton Tšehhovi “Kirsiaia” toob lavale Andres Noorrmets, kes on ka lavastuse kunstnik ja muusikaline kujundaja. Peaosas astub Ugalas esmaskordselt külalisena lavale Mari-Liis Lill. Sügishooajal saab näha “Kirsiaia” külalisetendusi juba ka Tallinnas, Tartus ja Pärnus. 

Foto lavastusest “Kirsiaed”, autor Silver Kaljula
Foto lavastusest “Kirsiaed”, autor Silver Kaljula

Kas pea tiiva alla peitmine ja reaalsusest mööda vaatamine aitab inimestel ellu jääda või see on just hoob, mis võtab pidurid pealt ja laseb rattad allamäge veerema? Millal ja miks saab kangelasest antikangelane? Kas need asjad, mida inimene ei näe, on üldse olemas? 

Lavastusest saab rohkem teada siit.

Pärast esietendust avaneb Ugala teatrimaja veelgi pidulikumas ja lustlikumas rüüs. Toimub Ugala 103. hooaja avapidu, mil ühiselt Viljandi linnaga tähistatakse ka Viljandi 739. sünnipäeva. Pidu algab kell 20:30.

Peoõhtu peaesineja on armastatud Ivo Linna koos Supernovaga. 

Õhtu teejuhtideks on käesolevast hooajast Ugala värsked lavajõud – näitlejad Maarja Mõts, Margaret Sarv, Alden Kirss, Jass Kalev Mäe. Hooaja avapidu on suurepärane võimalus nendega lähemalt tuttavaks saada. Samal päeval esietenduva “Kirsiaia” tuules näeb õhtul ka Tšehhovist inspireeritud meelelahutuslikke vahe-etteasteid. Noori peoõhtu teejuhte näeb lisaks ka energiast pakatavate DJ-dena.

Kohapeal on avatud teatrikohvik, Ugala pere küpsetistelett, pop-up kokteilibaar ning loomulikult Ugala avar rõduterrass.

Ootame kõiki huvilisi ja sõpru laupäeval Ugalasse, et tantsida poole ööni ja uus teatrihooaeg rõõmuga käima lükata! 

Hooaja avapeo kohta saab rohkem infot Ugala facebookist.