Teatri sisehooaja lõpetab Ugala ajaloo kõige esimene kikilipsupidu, et anda üle ka publikupreemiad

Teatri sisehooaja lõpetab Ugala ajaloo kõige esimene kikilipsupidu, et anda üle ka publikupreemiad

Laupäeval, 27. mail lõpetab Ugala teater oma 103. sisehooaja, et liikuda Õisu mõisa maalilisse parki suveteatrisse “Kolme musketäri” viimaseid etendusi andma. Nagu meil kombeks, kutsume publiku sel puhul külla. Seekord pidulikumalt ja kikilipsustatult! Peol kuulutame välja ja anname pidulikult üle hooaja publikupreemiad, saab tantsida lemmikutest DJ-de muusika saatel, mõnuleda toidu ja joogiga ning kõrgendatud meeleolus kokku kõlada.

Kuldõunad jagatakse traditsiooniliselt kolmes kategoorias – publiku arvates lõppenud hooaja parim lavastus ning enam meeldinud nais- ja meesnäitleja. Eripalgelisi uuslavastusi oli sel hooajal koos suvelavastustega kokku suisa kümme. Kõik hääletajad saavad osa võtta loosimisest, mille auhinnaks on pääsmed kahele Ugala 104. hooaja avalavastusele ja hooaja avapeole. Hääletus kestab 23. maini.

Täpsem peoõhtu programm on leitav allpoolt.

Peoõhtu pileti hind on 20 eurot ning kohtade arv on piiratud.

Lisainformatsioon:
Kätlin Sumberg
turundus- ja avalike suhete juht
Ugala teater

5165329UGALA AJALOO KÕIGE ESIMENE KIKILIPSUPIDU
ehk 103. HOOAJA LÕPETAMINE

Härrad, ootame teid kikilipsudega! Daamidel on võimalusi rohkem, kas lipsuke seada juustesse, ümber käe või kleidile, on juba tuju ja tunde küsimus.

KULDÕUN 2023 ehk PUBLIKUPREEMIATE ÜLEANDMINE
Pidu alustame Kuldõun 2023 minilavastusega, kus kuulutame välja publikuhääletuse võitjad ehk publikupreemiate laureaadid – parim lavastus, naisnäitleja ja meesnäitleja sel hooajal. Kuldõunte üleandmise lavastab näitleja Margaret Sarv. 

KLUBI UGALA
Ugala avarasse fuajeesse seame ainult üheks õhtuks üles teatri kastmes Klubi Ugala koos lae alla kõrguva DJ-lavaga. Suveteatrile ehk „Kolme musketäri” etenduste rallile aitavad hoogu sisse lükata neli näitlejat – härrad Ugalast ja daamid külalistena. 
Lubage esitleda:
DJ HENESSI SCHMIDT
DJ NATALI VÄLI
DJ MARGUS TABOR
DJ AARNE SORO

TANTSUKOOLI TANTSUMINUTID
Et pidu kannaks stiili ka põhitegevuses ehk tantsimises, aitame selgeks saada mõned uued tantsud. Kikilipsupeo tantsukooli tantsuminutid on tantsuõpetaja ja koreograafi Leanika Mändma-Orasmaa rütmilised ja meelelahutuslikud sammud, mis sobivad kõikidele tasemetele ja eesmärgiga sobituda just kikilipsupeole. Ja kui tuled peole ka üksi, pole muret – tantsuminutid sobivad nii üksi tantsimiseks kui kahekesi – selles viimases on abiks meie šarmantsed ja kikilipsustatud meesnäitlejad.

NÄITLEJATE KOOGILETT
Erilisi ja erinevaid koduseid küpsetisi, torte ja muud säärast leiab näitlejate koogivalikust, mida tutvustavad ja serveerivad kõigile soovijatele Luule Komissarov, Maarja Mõts, Tarvo Vridolin ja Janek Vadi.

KIKILIPSUJAAM
Kui sul oma peolipsu ei ole või tahad seekord natuke teistsugust, et oma daamiga paremini kokku kõlada – siis on sulle avatud pop-up kikilipsujaam – saab nii klassikalist kui ka kaasaegsemat. Jaam aitab ka siis, kui otsustad peo ajal lihtsalt lipsu stiili vahetada või tahad sõpra aidata, kes unustas, et end kikilipsupeole tõi.

PUHVETID
Lisaks ilule saavad ka kõhud toitu ja klaasid mulle täis. Selleks pakuvad oma head lisaks näitlejate koogiletile Ugala teatrikohvik ja juba hitiks saanud Viljandi Vaadimees.