Photo: Elina Anacka

Roadgames kutsub seiklejaid osalema 7-tunnisel võistlusel “Viljandi – Valmiera”

Mänguarendusfirma Roadgames kutsub sind osalema Baltikumi kõige ambitsioonikamal auto-orienteerumisvõistlusel – “Viljandi – Valmiera 2022”. 3. septembril kell 10:00-17:00 on sul võimalus lahendada mitmeid interaktiivseid ülesandeid ja koguda auhindu Roadgames’i sõpradelt. Koos võistkonnaga tuleb sul liitreaalsuses otsida seife, koguda võimalikult palju virtuaalseid teemante, leida unikaalseid keskkonnaelemente ja täita muid loomingulisi ülesandeid. Ürituse tippsündmus – võitjate avalikustamine otseülekandes – toimub 3. septembril kell 21:00 Roadgames’i YouTube’i kanalil. Piletite eelmüük toimub Roadgames’i veebilehel.

Photo: Elina Anacka
Photo: Elina Anacka

See on järjekorras teine rahvusvaheline Roadgames’i auto-orienteerumisvõistlus. Aastal 2021 valiti mängu toimumiskohaks Läti ja Leedu Läänemere-äärsed rannikulinnad – Liepaja ja Klaipeda. Osales 365 võistkonda, kes lahendasid üheskoos 24 959 ülesannet.

Viimaste aastate kogemusi kirjeldades ütleb Krisjanis meeskonnast “Pirma Reize” järgmist: “Kõige enam köidavad mind Grupitöö ülesanded, Sprinter ja see, et osaleb 100, 200 ja nüüd isegi 300 võistkonda, mida ei juhtu üheski teises sarnases mängus. See on suurepärane päev, super emotsioonid, võimalus väljuda oma mugavustsoonist, kohtuda teiste võistkondadega ja avastada uusi kohti.”

Peaaegu 200 võistkonda valmistub juba stardiks ja osalejate arv kasvab pidevalt. Osalemiseks tuleb moodustada kuni viiest inimesest koosnev võistkond ning iga osaleja peab alla laadima rakenduse Roadgames. 3. septembri hommikul peab võistkond suunduma enda valitud stardipaika, et valmistuda võistluse alguseks.

Kuna eesmärk on koguda seitsme tunni jooksul võimalikult palju punkte, peavad võistkonnad valmistuma tõelise tšempioni hoiakuga, uurides eelnevalt asukohti, planeerides marsruuti ning jagades osalejate vahel rolle ja kohustusi. Võistkonnad peavad täitma rea põnevaid ülesandeid, näiteks leidma liitreaalsuses aardekirste, koguma joostes virtuaalseid teemante ning leidma mitmesuguseid tuntud ja vähemtuntud, kuid tähelepanuväärseid keskkonnaelemente. Võistluse võitjad kuulutatakse välja 3. septembril kell 21:00 YouTube’i kanalil toimuval veebipõhisel auhinnatseremoonial.

Parimaid ootavad auhinnad Roadgames’i sõpradelt – Circle K ja Balta Biete – ning auhinnapartneritelt Wolt, Valmiermuiža, Kokmuiža, Rixwell Hotels, Stena Line, SPA hotell Ezeri, Brain Games, Sigulda Adventures, Pärnamäed, CityBee, Sportland, Skriveru saldumi, Rīgas Dzirnavnieks, My Fitness, Hanzas Maiznīca, Getify, Virsotne ja Mītavas Čiekurs Eelmüügipiletid ja üksikasjalikud reeglid leiad Roadgames’i veebilehelt. Lisateabe saamiseks jälgi meid sotsiaalmeedias:

Facebook
Instagram
LikedIn
TikTok

Ettevõttest Roadgames

Roadgames on Läti juhtiv mänguarendusettevõte, mis loob seiklusmänge ja võistlusi nii Baltimaades kui ka mujal maailmas. See sai alguse seikluslikust orienteerumisvõistlusest “Wolves”, mida Läti tehnoloogiaettevõte Draugiem Group on oma ettevõtetes korraldanud juba 18 aastat. Kokku on välja töötatud rohkem kui 300 mängu, millest peaaegu 100 on täna saadaval kõigile avastajatele üle maailma.