Giidiretked Mulgimaale. Foto: Kirglik Avastaja Facebook

Kirglik Avastaja viib sind Mulgimaale

Kas oled valmis sukelduma Mulgimaa võludesse?
Mulgimaa on selle aasta toidupiirkond, kus saad avastada kohaliku toidukultuuri rikkalikku pärandit ning tutvuda uute lahendustega, mida ettevõtlikud ja nutikad mulgid on välja mõelnud.
Kuid see on vaid esimene põhjus, miks peaksid selle imelise piirkonna külastamise planeerima juba täna!

Uuri meie vahvaid pakkumisi meie värskelt avatud kodulehel www.kirglikavastaja.ee
Seal ootavad sind erinevad võimalused, kuidas Mulgimaaga tutvust teha.

Giidiretked Mulgimaale. Foto: Kirglik Avastaja Facebook
Giidiretked Mulgimaale. Foto: Kirglik Avastaja Facebook

Mõnus viis suvel Mulgimaaga tutvumiseks on rattamatkad. Saad valida, kas ühe- või kahepäevane matk. Tee peal külastame talusid, põikame sisse kirikutesse või mõisa. Teeme peatusi ja naudime ilusaid vaateid. Üks mis kindel, rattaga sõites saab alati ka kohalike elanikega jutupeale ja külm kaevuvesi on garanteeritud !
Kui sul ei ole ratast, leiame ka sellele murele lahenduse.

Mulgimaa mõisad on põneva ajalooga ja kui juba mitmes on käidud, hakkab juba nii mõnegi mõisniku nimi meelde jääma. Muidu on tore kuulda ja näha, milline sisu on neil mõisatel täna – kool, spa, klavermuuseum jne.

Minu lemmikud on kohalikud väike ettevõtjad, kes siin oma leiva raha teenivaid just sellega, mida nad väga armastavad teha. Nende lood on inspireerivad ja annavad tunnistust mulkide jonnakusest, et kui midagi väga tahta, siis seda ka saab.

Meie soovi on aidata sul orienteerida kõigi nende vägevate kohtade vahel, mida Mulgimaal saaks külastada aga ehk ei jõua. Seega aitame sul kokku panna just sinu soovidele vastava reisiplaane ja pakkuda seeläbi täiuslikku Mulgimaa kogemust.  Kui soovid, tulen hea meelega teie seltskonnaga kaasa ja räägin lisaks erinevaid lugusid mulkide olemusest, inimestest, toidust.
Samas võin anda ainult soovitusi, teha kokkuleppeid ja nii saate ise omal käel ringi rännata

Mulgimaa kutsub sind seiklusele, kus saad avastada ajalugu, nautida maitsvaid kohalikke roogasid ja sukelduda kohalikku kultuuri. Ootame sind avastama Mulgimaa kauneid radu ja kogema unustamatuid hetki.

Ära lükka oma seiklust edasi, vaid hakka juba täna planeerima oma reisi Mulgimaale!

Maast valla ja trehväme Mulgimaal !

Jaanika Toome
Kirglik Avastaja

Tel 5667 3174 www.kirglikavastaja.ee