Uisutajad Paala järvel. Foto: Mikk Mihkel Vaabel

Turismiettevõtete teenusedisaini meistriklass 2024 – AVATUD / Visit Estonia

Visit Estonia avab turismiettevõtete teenusedisaini meistriklassi. Kui soovite arendada oma turismiteenuseid välisturgudele koostöös tipptasemel teenusedisaineritega, siis ootame teid kandideerima! Meistriklass koosneb avapäevast, viiest koolituspäevast ja individuaalsest koostööst teenusedisaini mentoriga. Esimene grupp alustab 10. jaanuaril ning lõpetab 30. aprillil 2024. Teine grupp alustab mais ning lõpetab novembris.

Meistriklassi oodatakse osalema vähemalt kolm aastat tegutsenud turismiettevõtteid, kellel on soov arendada ja turule tuua uusi turismiteenuseid ning muuta need külastajatele atraktiivsemaks ja kättesaadavamaks disainmõtlemise kaasabil.
Parimatele on meistriklassis valminud projektide ellu viimiseks preemiafond 10 000 eurot.

  • Meistriklassi eesmärk on edendada teenusedisaini kasutamist Eesti turismiettevõtetes, et seeläbi tõsta ettevõtete ekspordi- ja innovatsioonivõimekust ning turismiteenuste atraktiivsust välisturgudel.
  • Meistriklassi tulemusena valmib ettevõttel uus välisturgudele suunatud turismiteenuse prototüüp. Lisaks saavad osalejad praktilise kogemuse koostööst teenusedisaineriga ning teadmised, kuidas kasutada andmeid ja digitaalseid lahendusi oma äriprotsesside arendamisel ja juhtimisel.

Lisainfo ja registreerimine Visit Estonia lehel: https://www.puhkaeestis.ee/et/turismiprofessionaalile/teenused-ja-toetused-turismisektorile/turismiettevotete-teenusedisaini-meistriklass-2024