Loovkirjutuse koolitus „Kuidas jutustada ettevõtte lugu?“ 

Kutse loovkirjutuse koolitusele „Kuidas jutustada ettevõtte lugu?“  

Iga ettevõte jutustab lugu. Küsimus on selles, kes ja kuidas seda kujundab – kas ettevõte ise teadlikult või lastakse sel omasoodu kujuneda.  

Mõjusaks päralejõudmiseks tuleb kliente kõnetada ja nendega kõnelda teadlikult. Teha seda nii, et neil tekiks veendumus, et Sinu ettevõte, sinu ettevõtte tooted/teenused on maailma parimad, just see, mida neil vaja ja Sina oled neile parim koostööpartner. Mis veel parem – Sa arvad nende kohta samamoodi. 

Lugude jutustamise kui tõhusa turunduse tööriista maailma viib huvilisi  kirjanik, tekstilooja ja kirjutamismentor Birgit Itse.   

9.aprillil Viljandis Grand Hotell Viljandi seminariruumis.  

Koolitus algab kell 10 ja kestab kuni 16. 

Rohkelt kirjutamiskogemust pakkuv koolitus on toeks nii väikeettevõtjale, alustavatele turundusspetsialistile kui ka neile, kelle igapäevatöö sisaldab tekstiloomet.  

Koolituse korraldajaks on Kesk-Eesti turismiorganisatsioon ning koolitusest saavad osa võtta selle piirkonna turismiettevõttega seotud turundajad – ettevõtted.  

Koolitusega saab kaasa töövihiku, mida ka edaspidi turunduses ja tekstiloomes abilisena kasutada. 
Koolitus on etteregistreerimisega ja registreerida saab ennast kuni 5. aprillini 

Osaluspileti saad lunastada siit.  

Koolituse maksumus ühele osavõtjale 49 €. Maksimaalne osalejate arv on 25 inimest ja see täitub kiirelt. Ole kärmas! 

Koolitaja Birgit Itse. Foto: Erakogu
Koolitaja Birgit Itse. Foto: Erakogu

Klassiruumi ette astub Birgit Itse. Kes ta on? Oma kõikidel ametikohtadel on ta otsinud võimalusi end kirjalikult väljendada. Eestis elades töötas ta üle 13 aasta ajakirjanikuna, 2019. aasta lõpus Šotimaale Aberdeeni kolimise järel lõi ta oma kirjutamisteenust pakkuva ettevõtte, täiendas oma teadmisi rahvusvahelistel kursustel, avatud ülikoolis ning isikliku juhendajaga.  

Ta on töötanud Aberdeeni Science Centre’i turunduse ja ürituste koordinaatorina ja kuulub rahvusvahelisse tekstiloojate võrgustikku Dark Angels Writers. Alates 2021. aasta kevadest on ta jaganud oma teadmisi ja kogemusi seminaride ja mentorluse vormis nii üksi kui ka koos teiste turundusekspertidega. Tal on ilmunud kaks raamatut, tema loomingut on avaldatud veebiajakirjades ja rahvusvahelistes kogumikes, sh BBC Radio Scotland, ta on oodatud esineja kohalikel sõnakunsti õhtutel ja külaline rahvusvahelistes taskuhäälingutes. 2023. aastast alates on ta oma teadmisi jaganud ka rahvusvahelistel konverentsidel. Rohkem infot leiab www.birgit-itse.com 

Koolituse korraldajate kontaktid 

Piret Sihver piret@jarva.ee 

Marko Medar marko.medar@viljandimaa.ee