Viljandi järv. Foto: Siim Verner Teder

Kesk-Eesti turismiorganisatsioon tutvustab Kesk-Eesti väikelinnasid

Mai lõpus ilmus üheaegselt kõigil Kesk-Eesti turismipiirkonna kodulehtedel artikkel, mille panid kokku regiooni turismispetsialistid. Artiklis õhutatakse külastama kümmet Kesk-Eesti piirkonnas leiduvat linna.  

Kesk-Eestis kannab linna staatust täpselt kümme asumit: Paide, Türi, Põltsamaa, Võhma, Suure-Jaani, Viljandi, Tõrva, Mõisaküla, Abja-Paluoja ja Karksi-Nuia. Ilgal neist on oma lugu, oma väärikus ja tahe võõrustada külalist. Nende hulgas leidub kindlasti neid, mida suvel ringi liikudes külastada tahaks. Et lihtsustada kulgemist, pani Kesk-Eesti turismiorganisatsiooni tööpere kokku buketi iga linna väärtuslikumast küljest.  

“See oli meie ammune mõte siduda kümme väikelinna justkui tuuriks,” sõnab Kesk-Eesti DMO turundusjuht Marko Medar. “Maailmas on väga trendikas pöörata kõrvale turistilõksudest ja vaadata kohalikku elu. Pealegi oleme seekord aeglase kulgemise rütmis pakkunud välja ka rongiga kohast kohta sõitmise võimalust.” 

Artikkel vajab ka iseseisvat uurimist, kus majutuda või kus süüa, sest seda artiklist ei leia. Selleks on hõlbus kasutada juba nimetatud kodulehekülgi www.visitpoltsamaa.ee, www.visitviljandi.ee, www.visitjarva.ee ja www.visittorva.ee. Keskeestlased kinnitavad, et tühja kõhtu kannatama ei pea ning öömaja leiab ka kindlasti. Lisaks tasub uurida ka sündmuste kalendreid.  

Artikli leiad siit https://visitviljandi.ee/uudised/kesk-eesti-vaikelinnad-mida-naeb-vaid-hoogu-maha-vottes/  

Vaata ka sama tiimi eelmisi artikleid karavaniautode peatumiskohtadest, huvitavamatest saunadest ja klassiekskursioonide läbiviimisest.  

Lisainfo:  
Piret Sihver 
Visit Järva sihtkohajuht 
Kesk-Eesti DMO 
piret@jarva.ee