Loodushuvilise reis Soomaal

Avaleht / Eripakkumised

Iga loodushuviline peaks Soomaad nägema ja kogema. Selleks panime sulle kokku loodushuvilise reisi sügisesel Soomaal, kuhu oled oodatud koolivaheaega veetma terve perega.

Päeva saad alustada mõnusa matkaga. Soomaa.com pakub koolivaheajal iga päev võimalust minna giidiga räätsamatkale (kell 11:00), kanuumatkale (13:00) või tõukeratta matkale (15:00) algusega Soomaa puhkekülast(vaata eripakkumisi). 

Tipu looduskoolis toimub 23. oktoobril sügisene perepäev (vaata eripakkumist) meisterdamise, loodus- ja teadusringi ja õunamahla valmistamisega. Perepäev on osalejatele tasuta, toit on tasu eest ja kogume annetusi. 

Levikivi on sulle koolivaheajaks kokku pannud toreda kava (vaata eripakkumist), kus saab uurida kivimeid ja mineraale. Teha saab kivikunsti, meisterdada kivipilli, kaelaehet või muud toredat. Mängime kividega ja sööme kivikommi. Oma kivi saab minnes tasku pista.

Jaluta läbi ka Öördi õpperajalt (2,4 km), kus saad kaasa teha interaktiivse nutimängu “Sookolli seiklused Öördis”. Sügisel võib rabast rohkelt jõhvikaid leida.

Käi kindlasti ka Tori Hobusekasvanduse muuseumis (avatud kolmpäev-pühapäev 9:00-17:00), kus on väljas näitus “Tori pööning”. Väljapanekul on pööningule omaselt peidetud aardeid, lugusid-legende ning kohaliku kunstniku August Pulsti maalid. Tule saa teada, missugused loomad elasid kunagi Tori põrgus ja täpselt kui suur oli kõigi tori hobuste isa Hetman. 

Peale mõnusat päeva õues ja looduses saad ööbida kas Piesta Kuusikaru talu puhkemajas, kus saad ise puudega sauna kütta (vaata eripakkumist) või Junsi Puhkekeskuses, kus on ennast hea kosutada traditsioonilises Soome saunas.  

Lase loodusel end tutvustada!

Loodushuvilise reis Soomaal eripakkumised:

LEVIKIVI

Kivikoda kutsub uurima kivimeid ja mineraale. Vaatame, mis põnev elu elutseb kividel. Teeme kivikunsti, meisterdame kivipilli, kaelaehte või muud toredat. Mängime kividega ja sööme kivikommi. Oma kivi saab minnes tasku pista.
Korraga mahub 6 inimest. Kestus 1,5 tundi.
Tellimine 26.-29.Oktoober

Hind: perele 30€ (kuni 6 inimest) / ühele 7€


SOOMAA.COM

Giidiga tõukerattamatk (24.-30. oktoober) Riisal iga päev algusega kell 15:00 Soomaa puhkeküla parklast.

Hind: Täiskasvanud 30€ / lapsed 15€ . Miinimumhind seltskonnale on 120€. 


PIESTA KUUSIKARU TALU

Kampaania ajal majutujatele tasuta saunajoogid Piesta sortimendist.

TIPU LOODUSKOOL

23. oktoobril toimub sügise perepäev meisterdamise, meie loodus- ja teadusringi tegevuse ja õunamahla teoga. Perepäev on osalejatele tasuta, toit on tasu eest ja kogume annetusi. TASUTA


SOOMAA.COM

Giidiga räätsamatk Kuresoo rabas (24.-30. oktoober) iga päev algusega kell 11:00 Soomaa puhkeküla parklast.

Hind: Täiskasvanud 30€ / lapsed 15€ . Miinimumhind seltskonnale on 120€


SOOMAA.COM

Giidiga kanuumatk (24.-30. oktoober) Raudna jõel iga päev algusega kell 13:00 Soomaa puhkeküla parklast.

Hind: Täiskasvanud 30€ / lapsed 15€ . Miinimumhind seltskonnale on 120€

Vaata ka meie teisi marsruute.

Kampaania kestab 17-28.10.2022. Kampaania reeglitega saad tutvuda siin.

Projekti valmimist on toetanud: