Etturid

Toimumise aeg: K 25.09.2019, 19:00
Kategooria: Teater
Asukoht: Ugala teater
Osta pilet
Eno Raud ETTURID

põnevusdraama kahes vaatuses
 
Dramatiseerija ja lavastaja Taago Tubin
Kunstnik Kaspar Jancis
Valguskunstnik Mari-Riin Paavo
Muusikaline kujundaja Lauri LüdimoisLiikumisjuht Raido Mägi 
 
Osades Karl Robert Saaremäe (külalisena), Ringo Ramul, Martin Mill, Laura Kalle, Ilo-Ann Saarepera, Janek Vadi, Aarne Soro, Vallo Kirs, Jaana Kena, Gerda Sülla ja Siim Saarsen „Etturid” on lugu kolme noore mehe – Agu, Heiki ja Valduri – võitlusest iseendaks jäämise nimel, samal ajal kui ümbritsev tegelikkus seda üha vähem võimaldab. Ideaalide kuhtumise ja purunemise lugu, mis sunnib paratamatult küsima: kuidas käituksime ise, kui satuksime samasugustesse oludesse? Peaosades Karl Robert Saaremäe, Ringo Ramul ja Martin Mill. Eno Raua romaan „Etturid” ilmus esmakordselt 1968. aastal ja oli oma aja kohta äärmiselt julge teos – teemaks Saksa ja Soome mundris sõdinud meeste metsavendadeks hakkamine ning nende elutraagika aastatel 1944–1950. Neil aegadel on Eestis erinevatel hinnangutel arvatud olevat 15 000–30 000 metsavenda.  Esietendus Ugala teatri väikeses saalis 27. aprillil 2019NB! Lavastuses kasutatakse lavasuitsu (lavasuits on tervisele kahjutu), tugevaid heliefekte ja suitsetatakse.   Ugala teatrisuvi "Etturitega" Ajalooline põnevusdraama “Etturid” kolib suveks autentsesse keskkonda ning jõuab publiku ette Järvamaal Vargamäe lähistel Kukenoosi küünis. Ugala teater mängib “Ettureid” Kukenoosi küünis Albus juunis ja augustis kokku kümme etendust.Alates 1. juunist on pileti hinnaks 22 eurot ning soodustused ei kehti. Puudega inimesele ning kõrvalabi vajava puudega inimese saatjale kehtib soodustus -50% (puuet tõendava dokumendi ettenäitamisel). 
NB! Ratastooliga Kukenoosi küüni ligipääs kahjuks puudub. Liikumisraskustega külastajatel palume arvestada etenduspaigas järsu kallakuga trepiga.NB! Autoga tulles soovitame varuda parklast mängupaika jõudmiseks kuni 15 minutit.
Teatribuss viib Kukenoosi küüni Viljandist ja Tartust! Soovijad saavad Kukenoosi küünis toimuvaid “Etturite” etendusi külastada ka teatribussi transporti kasutades. Buss stardib Viljandist Kukenoosi 21. augustil. Bussipileti saab osta Piletimaailmast. Tartust saab Kukenoosi küüni sõita samuti 21. augustil meie koostööpartneri Hansareisibüroo abil. Buss väljub Vanemuise parklast 16:45. Pileti broneerimiseks võtta ühendust: info@hansareisid.ee, tel. 7420521 ja 5011833. Aadress on Tiigi 17-1.