Viljandi lood: Jaan / Ugala Teater

14.06.2024 kell 19:00 - 14.06.2024 kell 23:59

Teater

Viljandi

Rännaklavastus VILJANDI LOOD: JAAN
 
Autor-lavastaja Marika Palm
Autor-dramaturg Liis Aedmaa
Kunstnik Gerda Sülla
Helimeister Elari Ennok
Rännakujuhid Marika Palm ja Oskar Punga 
On aasta 1982. Jaan oma peagi saabuvaks 59. sünnipäevaks eriti ei valmistu. Ta käib Männimäe teel noortööliste maja ehitamas, aga ise elab koos naise ja pojaga pisikeses ahiküttega korteris Liiva tänaval. Salamisi unistab Jaangi kõigi mugavustega korterist Männimäel, kuid „asjaajamine“ ei ole kunagi Jaani tugevaim külg olnud. Ühel päeval aga teeb Jaan midagi, mida ta kunagi varem ei ole teinud.
Rännaklavastus „Viljandi lood: Jaan“ viib meid Jaani jälgedes Viljandisse, mida enam päris sellisel kujul olemas ei ole. Justkui ajarändurid tulevikust saame vaatajatena osa ühe mehe elust, keda samuti enam olemas ei ole. Sest nagu ütleb Jaan ise: „Ma mõtlen nii, et igal inimesel on õigus oma saatusele, eluloole, mõtteilmale ja selle jagamisele kaasinimestega.“
Etenduse käigus läbitakse erinevaid maastikke, mistõttu soovitame valida mugavad ja pigem sportlikud jalanõud. Kaasa palume võtta isikut tõendava dokumendi. Rännaku alguses saavad teatrikülastajad osalemiseks vajalikud kõrvaklapid, mille tagatiseks on isikut tõendav dokument.
Etendus algab Liiva tänav 3 hoovist ja lõpeb Ugala teatris. NB! Kohtade arv on väga piiratud.

Toimumisaeg / hinnad

14.06.2024 kell 19:00 - 14.06.2024 kell 23:59
Hind alates 15 €
Maksimumhind 30 €
Täiskasvanu 0 €