Kolm musketäri / Ugala teater

09.06.2023 kell 20:00 - 09.06.2023 kell 23:59

Teater

Õisu mõisa park, Viljandimaa

Alexandre Dumas
KOLM MUSKETÄRI
 
„Elu ei ole seda väärt, et tema pärast nii palju muretseda.“
Athos, kuninglik musketär
 
Lavastaja Tanel Jonas
Kunstnik Kristjan Suits (Tallinna Linnateater)
Kostüümikunstnik Kristjan Suits ja Sirli Pohlak
Koreograaf Rauno Zubko
Muusikaline kujundaja Peeter Konovalov
Valguskunstnik Sander Aleks Paavo
Lavavõitluse seadja Kaire Russ
Dramatiseerinud Tanel Jonas, Liis Aedmaa ja Laura Kalle
Alusteose tõlkija Tatjana Hallap
 
Mängivad Jass Kalev Mäe, Martin Mill, Oskar Punga, Alden Kirss, Andres Tabun, Rait Õunapuu või Ken Rüütel, Vallo Kirs, Klaudia Tiitsmaa, Marika Palm, Jaana Kena, Janek Vadi, Silver Kaljula, Karl Kena, Karl Jakob Bartels, Andri Suga, Merle Liinsoo ja Ken Rüütel.
Alexandre Dumas’ maailmakuulsal romaanil põhineva igahalja seikluse “Kolm musketäri” tegevus leiab aset Prantsusmaal. Noor gaskooni aadlik d’Artagnan lahkub isakodust ja suundub Pariisi, et astuda härra de Treville’i musketäride kompaniisse. Kiiresti sõbruneb ta kolme silmapaistva musketäri Athose, Porthose ja Aramisega, kuid sama kiiresti leiab ka vaenlasi kardinal Richelieu’ lähikondsete hulgast ning õige pea tuleb noorel ja tulisel gaskoonlasel sukelduda kõige ohtlikumatesse seiklustesse, et pälvida oma südamedaami armastus ning päästa kuninganna Anna au ja Prantsusmaa hea nimi. Olles kõigest etturid kuningas Louis XIII, kardinal Richelieu ja Buckinghami hertsogi vahelises malemängus, õnnestub musketäridel ja d’Artagnanil jääda truuks oma deviisile – üks kõigi ja kõik ühe eest.
Suvise musketärimängu esietendus 17. juunil 2022 Õisu mõisa pargis Viljandimaal.
Etendused juunis.
NB! Sissepääs Õisu mõisa parki on avatud 1,5h enne etenduse algust. Avatud on teatrikohvik. Etendused toimuvad vabas õhus, istekohad on nummerdatud ja pääs tribüünile algab 30 minutit enne etendust. Etendus kestab 3 tundi ja 40 minutit, koos 30-minutilise vaheajaga.
Soodushindadega piletid on saadaval märtsi lõpuni Ugala kodulehel, Piletimaailmas ja Piletilevis.

Kolm musketäri / Ugala teater (Piletilevi).