Helisev Salzburg – Jõulu eri

30.12.2023 kell 19:00 - 30.12.2023 kell 21:15

Teater

Holdre loss, Valgamaa

Mitmekülgsed muusikud ja näitlejad KATRIN LEHISMETS ja PEETER KALJUMÄE kutsuvad Sind muusikalisele rännakule maalilisse Alpilinna Salzburgi. Lauldes, klaverit mängides ja lugusid jutustades avavad nad seal sündinud särava muusikamaailma. Tule ja naudi endiste aegade stiili ja elegantsi!

Igaüks, kes on kunagi sattunud Mozarti sünnilinna Salzburgi, soovib sinna jälle tagasi. Selle linna kaunis arhitektuur ja hingemattev loodus on inspireerinud muusikuid, filmitegijaid, kirjanikke, unistajad ja lugematul hulgal turiste.  Muidugi ei saa  mööda minna ka Julie Andrew’st ja filmist „Helisev muusika“, mille võtteplatsiks oli samuti Salzburg. Muusikaline jalutuskäik viib meid Salzburgist pärit perekond von Trapp‘ide radadele, kes, pärast natside eest põgenemist, laulva  perekonnana Ameerikas tuntust kogusid, esitades austria rahvalaule ja –tantse.

Jõulude ja aastavahetuse ajal on kavasse lisandunud veel ka mõned maailmakuulsad jõululaulud, mis on samuti sündinud Salzburgis, nagu näiteks „Püha öö“, mida tohib Austrias esitada ainult 24. detsembril. Põnev on ka selle laulu sünnilugu.

Juttu aetakse loomulikult eesti keeles, aga laule esitatakse päris mitmes keeles.

Nautige endiste aegade stiili ja elegantsi!

Kontsert on 2 osas ja kestab 2 tundi ja 15 min, sellest vaheaeg 25 min.
Avatud kohvik.

Lisainfot kontserdi kohta leiad ka siit: 
https://www.facebook.com/helisev.salzburg/

Helisev Salzburg - Jõulu eri (Piletilevi).

Toimumisaeg / hinnad

30.12.2023 kell 19:00 - 30.12.2023 kell 21:15
Hind alates 17 €
Maksimumhind 20 €