Franzobel ”Trompetipuu”

27.10.2023 kell 19:00 - 27.10.2023 kell 23:59

Teater

Paikuse osavalla saal

Need anekdoodid, mis algavad sõnadega: „Mees läks arsti juurde ja…“ on alati olnud naljalugude esikümnes. See on ka loomulik, sest eks ole ju tervis meie kõige kallim vara.

Meie veidi pöörases komöödias käis pereisa Adam arsti juures veel enne, kui lugu üldse pihta hakkabki. Millise diagnoosi ta sealt koju toob ja kuidas see pöörab pahupidi kogu väikese perekonna elu, kus igaühel on omad ambitsioonid, painavad hirmud ja saladused, mille varjamisega nähakse kurja vaeva, seda kõike püüab väimees Bernhard kirjutada oma näidendisse.
Adam püüab tekkinud olukorrast ja väärarusaamadest kasu lõigata. Eriti siis, kui ootamatult ilmub ukse taha tema noorpõlvekallim Olga. Majateener Wladimir näeb kurja vaeva, et mõista, kes mida mille kohta teab ja kelle juuresolekul ei tohi millest rääkida.
Kuigi esialgu võib paista, et mõni inimene ongi haige, vähemalt ülekantud tähenduses, siis tegelikult pole tõsist viga kellelgi ja elu võib oma väljakujunenud rööbastel rõõmsa hoolimatusega edasi veereda.

Lavastaja: Eero Spriit
Mängivad: Helgi Sallo, Jüri Vlassov, Ott Sepp, Inga Lunge, Riho Rosberg

Franzobel ''Trompetipuu'' (Piletilevi).
Paikuse alev, Pärnu linn, Pärnu maakond, 86602, Eesti E-post: info@vanabaskiniteater.ee https://vanabaskiniteater.ee/repertuaarid/

Toimumisaeg / hinnad

27.10.2023 kell 19:00 - 27.10.2023 kell 23:59
Hind alates 21 €
Maksimumhind 24 €