Mänguasjapood Loovlood

Lossi 35-28, Viljandi Viljandimaa, Eesti Mobiiltelefon: 565 021 37 E-post: info@loovlood.com

Pood Loovlood Viljandis aadressil Lossi 35-28 on üks asjalik koht, mida külastada, kui tekib isu arendavate, kauni disainiga ja keskkonnahoidlike mänguasjade ning loodusega seotud mänguliste õppevahendite järele. Sest selles poes leidub neid hulgi! Hubases poekeses on saadaval kõik tooted, mis on näha ka kodulehel aadressiga loovlood.com, lisaks veel mõned üllatused, mida juba kohapeal uudistada saab. Ning mitte ainult uudistada, ikka proovida ja katsuda kah! Sest kõik toimib põhimõttel „põrsaid kotis me ei müü“, kõik asjad on katsumiseks ja ise järele proovimiseks.

 

Pood on sättinud end mõnusalt ühte ruumi – riiulid, lauad, kastid ja põrand hoiustavad kogu seda põnevat kraami, mis meil oma külaliste rõõmuks pakkuda on. Oleme püüdnud luua atmosfääri, mis kutsuks mängima ja ahvatleks meeli vabaks laskma, võtma hetke, et istuda pehmele lambanahale ja mängida üks lauamäng, kuulimängupartii või hoopis meisterdada mõni põnev meene, ehitada klotsidest kõrge torn või unustada end värviraamatuid värvima. Hubasel diivanil saab lapata hunnikuteviisi katalooge, kust endale meelepäraseid esemeid tellida. See pole pelgalt pood, vaid ka mõnus koht, kus aega veeta, pererahvaga juttu puhuda ja alati tagasi tulla. Sest tagasi ootame teid tõesti alati. Ja anname selleks ka ahvatlevaid põhjuseid: meie poes toimub hulk põnevaid üritusi, millest saab osa võtta kogu perega. Laupäeviti toimuvad meil mitmesugused õpitoad, mille sihtrühmaks on kas eri vanuses lapsed või hoopis täiskasvanud. Teinekord koguneme niisama, et kuulata muusikat, rääkida muinasjutte, teha pannkooke ja tunda end lihtsalt hästi! Kord kuus leiavad aset menukad lauamänguõhtud, kus kõik huvilised saavad oma õnne ja nutikuse proovile panna, tutvuda uute lauamängudega ning põnevamad kohe kaasa osta. Neljapäeviti on meil aga plaanis käima lükata loodusteemaline mälumäng. Seega on, mida oodata! 

 

Hoidke meie tegemistel ikka silma peal – anname saabuvatest üritustest jooksvalt teada (kodulehe blogis loovlood.com/blogi ja Facebookis facebook.com/loovlood/). Ja ärge unustage: ootame teid alati endale külla! Ametlikult tööpäevadel kell 11-15, kuid tegelikkuses suhteliselt paindliku graafiku alusel – just nii, kuidas päev kliente ja sõpru poodi toob. Samuti saab kokku leppida omale sobiva aja, helistades uksel oleval telefoninumbril. Kohtumiseni!