Kultuurikava

Otsingusõna
Kategooria
Alguskuupäev
Lõppkuupäev
LASTE TEISIPÄEVAD PÄRIMUSMUUSIKA AIDAS
Pärimusmuusika Ait
22. jaanuar 2019 kell 11:00
Muusikal ONCE Enda Walsh/Glen Hansard/Markéta Irglová
Ugala teater
26. jaanuar 2019 kell 17:00
Bohemian Rhapsody (Bohemian Rhapsody)
Forum Cinemas Centrum
21. jaanuar 2019 kell 12:00

Täna

Täna

Viljandi aasta foto näitus Viljandi linnagalerii 21. jaanuar 2019
Peeter Ora maalinäitus "Linna tantsud" Sakala Keskus 21. jaanuar 2019
Graafikanäitus „Lõikejõud“ Viljandi muuseum 21. jaanuar 2019
Näitus „Viljandi Jakobsoni Kool 110“ Viljandi muuseum 21. jaanuar 2019
Bohemian Rhapsody (Bohemian Rhapsody) Forum Cinemas Centrum 21. jaanuar 2019 kell 12:00
Aquaman (Aquaman) Forum Cinemas Centrum 21. jaanuar 2019 kell 13:00
Johannes Pääsukese tõeline elu (Johannes Pääsukese tõeline elu) Forum Cinemas Centrum 21. jaanuar 2019 kell 14:55
Lõbus perekond (Lõbus perekond) Forum Cinemas Centrum 21. jaanuar 2019 kell 16:00
Lotte ja kadunud lohed (Lotte ja kadunud lohed) Forum Cinemas Centrum 21. jaanuar 2019 kell 17:15
T-34 (T-34) Forum Cinemas Centrum 21. jaanuar 2019 kell 18:15
Soosik (The Favourite) Forum Cinemas Centrum 21. jaanuar 2019 kell 19:10
Klaas (Glass) Forum Cinemas Centrum 21. jaanuar 2019 kell 21:10
Roheline raamat (Green Book) Forum Cinemas Centrum 21. jaanuar 2019 kell 21:45

Homme

Homme

LASTE TEISIPÄEVAD PÄRIMUSMUUSIKA AIDAS Pärimusmuusika Ait 22. jaanuar 2019 kell 11:00
"Buratino" Sakala Keskus 22. jaanuar 2019 kell 11:00
Buratino Sakala Keskus 22. jaanuar 2019 kell 11:00
LÕUNANE NIDRA JOOGA SpiritHUB Viljandi 22. jaanuar 2019 kell 12:00
Võluv prints (Charming) Forum Cinemas Centrum 22. jaanuar 2019 kell 12:15
Mia ja valge lõvi (Mia et le lion blanc) Forum Cinemas Centrum 22. jaanuar 2019 kell 12:20
Creed II (Creed II) Forum Cinemas Centrum 22. jaanuar 2019 kell 14:20
Asterix: võlujoogi saladus (Astérix: Le secret de la potion magique) Forum Cinemas Centrum 22. jaanuar 2019 kell 14:40
Viljandimaa talvised noorte meistrivõistlused kergejõustikus Paala viilhall 22. jaanuar 2019 kell 15:00
Lotte ja kadunud lohed (Lotte ja kadunud lohed) Forum Cinemas Centrum 22. jaanuar 2019 kell 16:40
Johannes Pääsukese tõeline elu (Johannes Pääsukese tõeline elu) Forum Cinemas Centrum 22. jaanuar 2019 kell 17:10
Põgenemistuba (Escape Room) Forum Cinemas Centrum 22. jaanuar 2019 kell 18:40
ANTIGONE NEW YORGIS Janusz Głowacki Ugala teater 22. jaanuar 2019 kell 19:00
Klassikokkutulek 3: Ristiisad (Klassikokkutulek 3) Forum Cinemas Centrum 22. jaanuar 2019 kell 19:30
Klaas (Glass) Forum Cinemas Centrum 22. jaanuar 2019 kell 21:00
Soosik (The Favourite) Forum Cinemas Centrum 22. jaanuar 2019 kell 21:40

Rohkem sündmusi

Rohkem sündmusi

Mia ja valge lõvi (Mia et le lion blanc) Forum Cinemas Centrum 23. jaanuar 2019 kell 12:45
Lotte ja kadunud lohed (Lotte ja kadunud lohed) Forum Cinemas Centrum 23. jaanuar 2019 kell 13:30
Johannes Pääsukese tõeline elu (Johannes Pääsukese tõeline elu) Forum Cinemas Centrum 23. jaanuar 2019 kell 15:00
Viljandimaa talvised noorte meistrivõistlused kergejõustikus Paala viilhall 23. jaanuar 2019 kell 15:00
Soosik (The Favourite) Forum Cinemas Centrum 23. jaanuar 2019 kell 15:30
Klassikokkutulek 3: Ristiisad (Klassikokkutulek 3) Forum Cinemas Centrum 23. jaanuar 2019 kell 17:20
Aquaman (Aquaman) Forum Cinemas Centrum 23. jaanuar 2019 kell 18:00
Klassikokkutulek 3: Ristiisad (Klassikokkutulek 3) Forum Cinemas Centrum 23. jaanuar 2019 kell 19:30
Klaas (Glass) Forum Cinemas Centrum 23. jaanuar 2019 kell 21:00
Klassikokkutulek 3: Ristiisad (Klassikokkutulek 3) Forum Cinemas Centrum 23. jaanuar 2019 kell 21:40
Lotte ja kadunud lohed (Lotte ja kadunud lohed) Forum Cinemas Centrum 24. jaanuar 2019 kell 12:50
Muul (The Mule) Forum Cinemas Centrum 24. jaanuar 2019 kell 13:15
Lõbus perekond (Lõbus perekond) Forum Cinemas Centrum 24. jaanuar 2019 kell 14:45
Klaas (Glass) Forum Cinemas Centrum 24. jaanuar 2019 kell 15:45
Klassikokkutulek 3: Ristiisad (Klassikokkutulek 3) Forum Cinemas Centrum 24. jaanuar 2019 kell 17:00
JOOGAKURSUS: TASE 1 SpiritHUB Viljandi 24. jaanuar 2019 kell 18:30
Koera kodutee (A Dog's Way Home) Forum Cinemas Centrum 24. jaanuar 2019 kell 18:30
Tantsumaja: TÜVKA pärimusmuusika tudengid Pärimusmuusika Ait 24. jaanuar 2019 kell 19:00
Indrek Taalmaa "Onu Heinari lood" Karksi-Nuia Kultuurikeskus 24. jaanuar 2019 kell 19:00
Klassikokkutulek 3: Ristiisad (Klassikokkutulek 3) Forum Cinemas Centrum 24. jaanuar 2019 kell 19:10