Print Best OÜ

Männimäe tee 4, 71020 Viljandi Viljandimaa, Eesti Telefon: +372 435 4666
  • Toodab raamatuid, katalooge ja ajakirju
  • 100+ töötajat
  • 2016. aasta käive 9,1 mln €
  • 90% toodangust läheb ekspordiks Euroopasse

 

Print Best OÜ on Eesti suurim poogenofset trükikoda, kelle peamiseks tegevusalaks on raamatute, ajakirjade ja tootekataloogide tootmine. Ettevõte  omab trükikogemust 1997 aastast.  Suurema osa toodangust ca 90% moodustub eksport Euroopa liidu maadesse. Ettevõtte tootmine  töötab 24/7. Print Best meeskonnas töötab üle 100 oma ala spetsialisti.

Seoses uute investeeringute käivitamisega  2015 IV kvartalis pakkus 2016 aasta Print Best’ ile hulgaliselt  uusi väljakutseid, mis võimaldasid siseneda uutele turgudele ja konkureerida oma ala suurimate  poognatrükikodadega  Euroopas.

Vaatamata üleüldisele trükitööstuse paigalseisule õnnestus 2016 aasta lõpetada edukalt. Võrreldes 2015. aastaga kasvas käive ca 22% ulatudes 2016. aastal 9,1 miljoni euroni. Käibe kasvu osas oli suurimaks edasiminekuks koostöö alustamine  Skandinaaviamaade suurkirjastajatega. 2016. aasta oli Print Best trükikoja jaoks edukas  uute uste avamisel tellimuse mahu suurendamiseks järgnevateks aastateks, kus  läbisime edukalt NBC Universali poolt tellitud  auditi protsessi. Mille käigus kõiki meie tootmise etappe analüüsiti ning parendusettepanekuid tehti. Tänu antud auditile on Print Best OÜ  omandanud õiguse toota trükiseid tuntud brändidele nagu The Walt Disney Company, Mattel ja NBC Universal.

Print Best meeskonna eesmärgiks on pakkuda oma partneritele kiiret, usaldusväärset ja paindlikult täiuslikku teenust ja olla jätkuvalt oma toodete segmendis kõrgekvaliteedilise toodanguga liidripositsioonil ning suunanäitajaks teistele  trükivaldkonna arengul!