Cleveron AS

Reinu tee 48, 71020 Viljandi Viljandimaa, Eesti Telefon: +372 435 4545 E-post: info@cleveron.com https://www.cleveron.com/
  • Arendab ja toodab kõrgtehnoloogilisi pakiroboteid
  • Tegutseb 18 riigis.
  • 220+ töötajat
  • 2018. aasta käive 47 685 524 €

 

2006. aastal lõid tänased Cleveroni asutajad mööblit müüva e-poe On24.ee. Soovides pakkuda oma klientidele mugavat mööbli kättetoimetamise teenust, selgus, et turul monopoli seisus olev logistikafirma seda ei paku ega soovigi pakkuda. ON24 otsustas hakata ise oma logistika lahendust välja töötama. Peale uuringuid teistes Euroopa riikides olevate lahenduste kohta, jõuti järeldusele, et kõige efektiivsem on luua pakiautomaatide võrgustik. Kuna aga ON24 vajadustele vastavaid pakiautomaate Euroopas ei toodetud, otsustati hakata ise välja arendama e-kaubanduse vajadusetele sobivad pakiautomaadid. 2009. aastal nimetati ON24 poolt loodud SmartPOSTi pakiautomaatide võrk Aasta Logistikategu auhinna võitjaks. Samal aastal sai ON24-st Eesti suurim mööblimüüja.

Täna on Cleveron kiiresti kasvav tehnoloogia ettevõte, kes on innovatsiooniliider robootikal põhinevate pakiautomaatide sektoris. Ettevõte keskendub jaekaubanduse ja logistikasektori vajadustel põhinevate pakirobotite arendamisele.

Veel eile oli iseteeninduslik pakiautomaat üks kõige innovaatilisemaid ja efektiivsemaid paki kättetoimetamise viise. Tänaseks on mitmed kliendid kasutusele võtnud Cleveroni uue generatsiooni täisteenindust pakkuvad pakirobotid. Robootikal põhinevad pakiautomaadid nagu PackRobot ja Flex viivad pakkide kättetoimetamise efektiivsuse ja kasutajamugavuse täiesti uuele tasemele.