Tulnukas 2 ehk Valdise tagasitulek 17 osas

21.04.2024 kell 19:45

Kino

Viljandi Centrum, Saal 1

Forum Cinemase Viljandi kino Centrumi aprilli Kuufilm on “Tulnukas 2 ehk Valdise tagasitulek 17 osas”, kauaoodatud järg Rasmus Merivoo (“Kratt”) kultusfilmile “Tulnukas ehk Valdise pääsemine 11 osas”.

“Tulnukas” 1. ja 2. osa: “Tulnuka” 2. osa saab näha koos 1. osaga! Eriseanssidele on eraldi juurde märgitud silt: “Tulnukas” 1. ja 2. osa.

Oblikate vahelt üle-eestiliseks heeroseks tõusnud Valdis naaseb 1. aprillil kinodesse. Rasmus Merivoo (“Kratt”) kultusfilmi “Tulnukas ehk Valdise pääsemine 11 osas” kauaoodatud järg toob suurele ekraanile eestlaste südametesse tee leidnud alevi parimad pojad.

Kosmoseodüsseiaga ühele poole jõudnud Valdis on tagasi alevis. Labidalöök on Valdise peast pühitud ja ta mäletab kõike! Märt, Ott ja terve alev on aga 20 aastaga edasi liikunud ja mäletamisest pole kasu. Egas midagi, poisid peavad jälle Valdisele elu näitama.

Filmis löövad kaasa Märt Avandi, Ott Sepp, Vallo Kirs, Liisa Pulk, Kaia Skoblov, Tõnn Lamp, Indrek Ojari, Ago Anderson, Marek Tammets, Indrek Taalmaa, Merle Jääger jpt.

“Tulnukas 2 ehk Valdise tagasitulek 17 osas” režissöör ja stsenarist on Rasmus Merivoo (“Kratt”), operaator Jako Krull (“Kratt”), monteerijad Rasmus Merivoo ja Kristin Kalamees (“Kratt”), kunstnik Krete Tarkmees (“Kratt”). Filmi produtsentideks on Tallifornia dünaamiline duo Tõnu Hiielaid (“Kratt”) ja Rain Rannu (“Kratt”).

Filmi tootja ja levitaja on Tallifornia.

Filmi valmimist toetasid Eesti Filmi Instituut ja Kultuurkapital.