Kena vaikne kohake: Esimene päev (A Quiet Place: Day One)

14.07.2024 kell 21:20

Kino

Viljandi Centrum, Saal 1

“Kena vaikne kohake: Esimene päev” on plahvatuslik eellugu näitleja, lavastaja ja stsenaristi John Krasinski (“The Office”) loodud närvesöövale saagale, mis sai alguse 2018. aasta kevadel.

Sel suvel näeme, miks meie maailm vaikseks muutus…

Sam (Lupita Nyong’o) on tulnud üheks päevaks New Yorki külastama. Õnnetuseks on see just sama päev, mil meie planeedile saabuvad verejanulised tulnukad, kelle puuduvat nägemist korvab nende erakordselt terav kuulmine, mis muudab igasuguse valesammu inimestele saatuslikuks…

Esimese kahe “Kena vaikse kohakese” filmide lavastaja, kaasstsenarist ja peaosatäitja John Krasinski on käesoleva peatüki juures üks loo autoritest ning kaasprodutsent. Lavastajatoolil istub seekord Michael Sarnoski, kes kinkis meile viimaste aastate tõenäoliselt parima Nicolas Cage’i linaloo “Põssa” (Pig).

Osades Oscari-võitja Lupita Nyong’o (“Must Panter”), Joseph Quinn (“Stranger Things”), Djimon Hounsou (“Gladiaator”), Denis O’Hare (“American Horror Story”), Alex Wolff (“Hereditary”), Jonathan Sparrow (“Masters of the Air”) ja teised.

.